Mobil

Samsung Galaxy S11 ve Kapaklı Katlanır Telefon Şubat Ayında Çıkabilir

Samsung S11 Katlanır Telefon Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S11 ve Kapaklı Katlanır Telefon Şubat Ayında Çıkabilir… Yeni Samsung S11, iyi bilinen ve genellikle güvenilir bir sızıntıya göre, San Francisco’daki bir etkinlikte 18 Şubat’ta duyurulabilir. Ancak bu söylentiyle ilgili en ilginç şey bu değil. Anlaşılan, Galaxy S11’e ek olarak Samsung’un ikinci nesil katlanır akıllı telefonunun geldiğini de göreceğiz.

Samsung Galaxy S11 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s11 ozellikleri fiyati - Samsung Galaxy S11 ve Kapaklı Katlanır Telefon Şubat Ayında Çıkabilir
Samsung Galaxy S11 Ne Zaman Çıkacak?

Tüm bunlar, bir süredir Samsung ile ilgili haberleri sürekli sızdıran ve bu söylentiyi yayan, Twitter merkezli bir kaynaktan geliyor. 18 Şubat tarihinin geçici olarak belirlendiği ifade edildi ve bu nedenle tarih değişkenlik gösterebilir. Etkinliğin o gün gerçekleşmesi durumunda, Galaxy S10’un bir yıllık yıldönümünden birkaç gün önce gerçekleşecek. Samsung Galaxy S10 20 Şubat 2019 tarihinde duyurulmuştu.

Aynı zamanda ilk defa Galaxy Fold modelini göstermek için aynı olayı kullandı, bu yüzden bir sonraki katlanabilir akıllı telefonuna Galaxy S11’in vitrin etkinliğinde bir görünüm kazandırmak için uygun olurdu. Sızıntı, Samsung’un birkaç söylentiyle eşleşen ve potansiyel olarak yeni, katlanan Motorola Razr ile rekabet etmesini istediği bir kapak tasarımına sahip olacağını öngörüyor.

Galaxy S11 Hangi Özelliklerle Gelebilir?

Temel bir S11, bir Plus model ve ardından bir çift 5G sürümü de dahil olmak üzere beş farklı model olabilir. Öne çıkan özelliklerden biri 108 megapiksel kamera, Samsung’un üzerinde çalıştığını zaten bildiğimiz bir şey, ayrıca 5x telefoto zoom özelliği olabilir. Yeni telefonlardan en az birinin Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 işlemcisini kullanması bekleniyor.

Bununla birlikte, Galaxy S10 olayı gibi, S11 de katlanabilir yeni bir akıllı telefon modeli olabilir. Samsung, telefonu tanıtmak için sadece gösterişli bir video gösterse de onu çevreleyen söylentiler bir kez daha büyük olacağa benziyor. Samsung’un kapaklı katlanır telefon için uygulayacağı menteşe tipi hakkında bir ipucu gördük ve sonuçta ortaya çıkan cihazın Galaxy Fold’un yarısının yaklaşık 1000 $ ‘a mal olabileceğine dair söylentiler piyasa da yankılanıyor.

S11 ve katlanır telefon etkinliği için 18 Şubat tarihi makul gelse de bu kesin değil ve Samsung tarafından açıklanmadı. Şimdi ve o zaman arasında çok fazla zaman var ve tarihin değiştirebileceğinden çok daha fazlası var. Samsung, Galaxy Fold ile pek çok zorlukla karşılaştı ve bir sonraki katlanır telefonunu tamamen hazır olana kadar göstermemek isteyebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu