Wordpress Temalar

WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması Ücretsiz İndir

WP Residence Real Estate Theme WordPress Free Download

WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması Ücretsiz İndir… WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması, bağımsız acenteler – Emlakçılar için tasarlanmış premium bir wordpress emlak teması, ancak kullanıcıların mülklerini ücretsiz olarak, bir ücret karşılığında veya bir aboneliğe göre sunmalarını sağlamak için de kullanabilirsiniz.

Tema, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm esnekliğe sahiptir. 400 adet düzenlenen tema seçenekleri benzersiz ve modern gayrimenkul wordpress emlak teması web sitesi oluşturmak yardımına dahildir. Saniyeler içinde başlatabilmeniz için önceden hazırlanmış 12 demo bulunmaktadır. Mevcut tüm demolar, hızlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz / devre dışı bırakabileceğiniz tema yönetici seçenekleriyle oluşturulur.

Makale İçerik Başlıkları

WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması 32 Dilde Çeviriye sahip

WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Temasi free download indir bedava - WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması Ücretsiz İndir
WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak

Arapça, Bulgarca, Çekçe, Almanca, Yunanca, İspanyolca, Fransızca, İbranice, Hintçe, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Islenka, İtalyanca, Japonca, Korece, Hollandaca, Hollanda, Hollanda, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, Slovence , Sırpça, Svenska, Rusça, Tayca, Türkçe, Urduca – PAKİSTAN, Vietnamca, Basitleştirilmiş Çince.

NOT: Lütfen çevirilerin küçük düzenlemeler gerektirebileceğini unutmayın.

Real Estate Theme WordPress Genel Özellikler

WP Residence real Estate Theme Başlaması Kolay

Herhangi bir demoyu birkaç tıklatmayla alın ve hemen düzenlemeye başlayın.

WordPress Residence Theme Tamamen Duyarlı – Responsive ve Retina hazır

WordPress Emlak teması tüm telefonlar ve tabletler için hazır. Tüm platformlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunun.

Residence WordPress teması Elementor Widgets hazır

Tema, Elementor Plugin ile etkinleştirilebilen ve kullanılabilen ayrı bir eklenti içerir Wp Residence Elementor Eklentileri (WordPress deposundan yüklenir). Tüm tema emlak kısa kodları, Elementor Sayfa Oluşturucu ile birlikte kullanılabilir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu, Revolution Slider ve Nihai Eklentiler dahildir

WPBakery Sayfa Oluşturucu, herhangi bir gelişmiş WordPress Emlak Teması bilgisi olmadan, sürükle ve bırak ile sayfa oluşturmak için araçlar sağlar. Ultimate Addons, tasarım çeşitliliği seçenekleri için varsayılan WPBakery Sayfa Oluşturucu’ya çok sayıda ekstra kısa kod ekler. Revolution Slider, farklı efektler ve başlık ortamı olarak ayarlayabileceğiniz video arka planı olan şık slayt gösterileri oluşturmanıza olanak sağlar.

WooCommerce Ödemeler Desteği WpResidence Theme

WpResidence Theme ile para kazanmak, hangi ülkeden olursanız olun artık çok daha kolay! WooCommerce ödemelerini etkinleştirin ve WooCommerce tarafından desteklenen herhangi bir satıcı aracılığıyla Üyelik Gönderme veya Ücretli Gönderme için tema ödemelerini işleme koyun.

Real Estate Theme WordPress Güçlü Tema Yöneticisi

Tema seçeneklerini veya içeriğini yönetici alanından kolayca yönetin. 400’den fazla özenle düzenlenmiş ayar, güçlü bir Real estate theme wordpress emlak web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

WordPress 5.01 ve Gutenberg Blocks Ready

Yeni WordPress 5.01 Gutenberg editörü ve Real estate theme wordpress Gutenberg Blocks ile sayfalar oluşturun. Tema tamamen WordPress en son sürümüyle uyumlu

AB Piyasa için STRIPE SCA Yönetmelikler

WpResidence Theme STRIPE API entegrasyonu son SCA takip – Eylül 2019 yılından bu yana Avrupa ödemeleri işlemciler için geçerli AB Piyasa düzenlemeleri.

GDPR Hazır

Residence wordpress theme Teması, Avrupa merkezli müşteriler için GSYİH şartlarına uygundur. Kullanıcıların aracılara, ajanslara, geliştiricilere veya site yöneticisine e-posta bildirimleri göndermeden önce kontrol etmeleri gereken temada her iletişim formu için bir onay onay kutusunu etkinleştirebilirsiniz. Kullanıcılar, kullanıcı panosundan profillerini ve ayrıntılarını istedikleri zaman silebilirler.

Google Haritalar API’sı veya Açık Sokak Haritası için Optimize Edildi

Residence wordpress teması kodu, API taleplerinin yalnızca Google Haritalar’daki sayfalara kaydedilmesi için optimize edildi. Google Haritalar API anahtarıyla günlük 13 ziyaretçimiz var ve aylık 200 dolarlık ücretsiz kredisini hiçbir ekstra ücret ödemeden kullanıyoruz. Ücretsiz bir MAP entegrasyonu istiyorsanız, Açık Sokak Haritasına geçebilirsiniz.

Abone Türleri: Acente, Ajans, Emlak, Geliştirici veya Standart Kullanıcı

Web sitesine kaydolurken, kullanıcı basit bir kullanıcı, aracı, ajans veya geliştirici türü arasında seçim yapabilir. Yönetici bu seçeneklerden herhangi birini kayıt formu için etkinleştirebilir veya bu özelliği hiç kullanamaz.

Ajan, Ajans veya Geliştirici için Yönetici, profil sayfalarını manuel olarak onaylama / yayınlama veya profillerin kayıt sırasında otomatik olarak yayınlanmasına izin verebilir.

Ajanslar ve Geliştiriciler, kendi aracıları ekleyebilir, 1 tıklama ile aracı listelerini devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilir.

Standart kullanıcılar özellikler ekleyebilir ancak oluşturulmuş bir profili yoktur.

Her kullanıcı tipi için farklı üyelik paketleri oluşturulabilir.

Real Estate Theme WordPress teması Başlık ve Menü Seçenekleri

Dikey menü ve Mega Menü dahil 4 farklı menü tasarım stili arasından seçim yapabilirsiniz. Başlık olarak Google Haritalar, Video Başlığı, Özellikler Kaydırıcı, Revolution Kaydırıcı, paralakslı veya hiçbiri olmayan Statik görüntü seçebilirsiniz.

Real Estate Theme WordPress Haritalar ve Fiyat İşaretleri

Residence WordPress emlak teması ile müşterilerinize Google Haritalar veya OPEN STREET MAP üzerindeki özellikleri arama imkanı sunun; bulundukları yerin yakınında (konum belirleme ile) veya diğer alanlarda kolayca sonuç bulabilirler. Her mülk harita üzerinde özel bir resim pimine veya bir fiyat pimine sahip olabilir, bu nedenle kullanıcılar için aradıkları emlak girişini bulmak çok kolaydır.

Wp Residence Real Estate Theme Gelişmiş Arama Seçenekleri

WordPress emlak teması ile Müşterileriniz için güçlü bir emlak arama aracı oluşturun. Özel alanlarınız da dahil olmak üzere sınırsız arama alanı ekleyin. Şehir, bölge veya eyalet için otomatik tamamlama ile arama seçeneği de dahil olmak üzere 9 tasarım seçeneği arasından seçim yapın. Ajax aramasıyla sonuçları aynı sayfada anında alın. İl – -> Şehir -> Alan açılır bağımlılığı yerleşiktir, bu, kullanıcıların seçilen bölgeye göre şehirleri ve seçilen şehre göre bölgeleri görmesi anlamına gelir)

Yarıçapı Arama

Yarıçap araması, Yarım Harita stil sayfaları (arama sonuçları, özellikler listesi yarı veya özellik kategorileri yarı yarıya) için etkinleştirilebilir / devre dışı bırakılabilir. Varsayılan yarıçap değerini ve yarıçapı mil veya km olarak göstermek isterseniz, Canlı demo – http : //wpresidence.net/half-map-radius-search/

Real Estate Theme WordPress Özellikler Listesi Seçenekleri

Mevcut emlak sitesi kısa kodları veya özel sayfa şablonlarıyla, belirli durumlara, kategorilere, türlere, şehirlere veya bölgelere göre özellik listeleri oluşturun. Özellikleri yarı liste stilinde veya standart liste sayfasında varsayılan olarak liste veya ızgara stili olarak gösterebilirsiniz. Yerleşik 5 özellik kartı türü vardır veya kendinizinkini özel olarak oluşturabilirsiniz.

WordPress Emlak Teması Özellik Alt Birimleri

Her özellikte, diğer özellikleri alt birimler olarak ekleyebilirsiniz. Alt birimler gelişmiş arama sonuçlarında gösterilecektir.

WordPress Residence Theme PDF Yazdırma Öğeleri Yönetimi

Yazdırma özelliği seçeneğinde hangi özellik öğelerinin gösterileceğini kontrol edin.

Benzer Özellikler

Her mülkün sonunda müşteriler aynı şehir, bölge ve türden diğer benzer listeleri bulabilirler.

Sanal Tur

Daha fazla alıcı çekmek için doğrudan emlak sitesi sayfasından sanal turları iyileştirerek gayrimenkul teklifinizi gösterin. Artık sanal turu başlık medyasında veya sayfa içeriğinde gösterebilirsiniz.

Ön Uç Gayrimenkul Gönderme

İsterseniz, Real estate theme wordpress sitenizden kullanıcıların özelliklerini beyaz etiketli bir kullanıcı panosundan kaydetmelerine, göndermelerine ve düzenlemelerine izin verin. Yönetici olarak, her bir mülkü manuel olarak onaylayabilir veya temanın bunları otomatik olarak yayınlamasına izin verebilirsiniz. Her kullanıcı kontrol panelinden profil bilgilerini, en sevdiği emlak listelerini ve kayıtlı aramaları düzenleyebilir.

WordPress Residence Teması Ön Uç Gayrimenkul Teslim Formu Kontrolü

Ön uçta hangi alanları ve hangi zorunlu alanları göstermek istediğinizi mülk formu sunacağınızı ayarlayın.

Residence WordPress Teması İletişim Sayfası ve İletişim Formları

Gayrimenkul şirketinizdeki harita detaylarını, iletişim bilgilerinizi ve doğrudan e-postanıza giden entegre bir iletişim formunu içeren özel bir iletişim sayfası oluşturun. Ek olarak, tema iletişim formunu bir Contact 7 formu ile değiştirebilirsiniz.

WordPress Emlak Teması Tasarım Seçenekleri

Real estate theme wordpress Tema tasarımını yönetici alanından, başlık seçeneklerinden ve menü stillerinden site genişliğine, başlık yüksekliğine, içerik dolgusuna veya widget dolgusuna, kenarlık yarıçapı veya kenarlık boyutuna ve çok daha fazlasına yönetin.

WordPress Residence Teması Özel Renkler İsteğe bağlı olarak değiştirilebilir

Üstbilgiden altbilgiye kadar değişen tema renklerini doğrudan tema seçeneklerinden değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Emlakçı Teması Altbilgi Seçenekleri

WordPress emlak teması ile 9 farklı altbilgi düzeni seçeneğinden birini seçin ve altbilgi renklerini yönetici alanından değiştirin. Altbilgiye uygun olan herhangi bir widget ekleyin. Ek olarak, altbilgi arka plan görüntüsü ekleyebilirsiniz.

Real Estate Theme WordPress Tipografi Seçenekleri

400’den fazla Google fontu, font boyutu ve font ağırlığı kontrolü ve font altkümesi yönetimi ile tema tipografisi üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Gayrimenkul Sitesi Teması Blog Listesi Düzenleri

Real Estate Theme WordPress sitesi ile Izgara veya liste stili arasında seçim yapın ve blog listenizi kolay ve işlevsel hale getirin.

WP Residence Real Estate Theme Sınırsız Kenar Çubukları

Tema, önceden tanımlanmış birkaç kenar çubuğu ile birlikte gelir, ancak kendi kenar çubuklarınızı da oluşturabilir ve bunları, yönetici seçeneklerinden, emlak adanmış widget veya diğer widget’larla temaya sokabilirsiniz.

Real Estate Theme WordPress Hız İçin Optimize Edilmiş

WordPress emlak teması, elle silebileceğiniz veya her 4 saatte bir otomatik olarak yenilenen dahili bir önbellekleme sistemi ile birlikte gelir. Ayrıca, harita hızını optimize etmek için belirli seçenekleri de içerir (bir sayfada gösterilecek pin sayısını sınırlandırabilirsiniz) ve tema dosyaları için CSS ve JS seçeneğini küçültün.

Residence WordPress Teması Tercümeler Hazır

Emlakçı Teması, .po dosyaları aracılığıyla herhangi bir dile çevrilebilir. Çevirinizi doğrudan oraya ekleyebilmek ve sorunsuz Emlakçı teması güncellemeleri yapabilmek için bir alt tema zip’i ekliyoruz.

Elementor Uyumlu WordPress Emlak Teması

Tema Elementor uyumludur. Elementor eklentisi (ve Elementor için özel özellik şablonu kısa kodu) için oluşturulmuş 10+ WP Residence kısa kodumuz var.

Real Estate Theme WordPress Detaylı Özellik Listesi

 • TEMAYI ÜCRETLİ ALIRSANIZ! Tüm soru, yorum ve isteklerinize anında cevap verebilecek özel destek ekibi bulunmaktadır.
 • WordPress en son sürüm uyumluluğu.
 • HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş.
 • Önyükleme 3 üzerine inşa
 • Yazı tipi harika simgeler dahil
 • Çapraz Tarayıcı uyumlu, Firefox, Chrome, Safari, Opera, Edge’te test edilmiştir
 • Eklentiler: WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Revolution Kaydırıcı ve En Son Eklentiler (65 ABD doları değerinde)
 • Tüm akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlarda% 100 duyarlı ve retina hazır.
 • 12 Demo ve 1 tıklama demosu içe aktarma
 • Ayrıntılı talimatlarla birlikte kapsamlı kullanım kılavuzu
 • Tema seçeneklerini İçe ve Dışa Aktar.
 • Tema CSS ve JS’yi küçültün.

Not: Tüm resimler yalnızca ön izleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

ucretsiz free theme tema onizleme review - WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması Ücretsiz İndir
Real Estate Theme WordPress Download Ücretsiz İndir Review

Demo:  https://themeforest.net/item/wp-residence-real-estate-wordpress-theme/7896392

ucretsiz theme tema download indir - WP Residence Real Estate Theme WordPress Emlak Teması Ücretsiz İndir
Real Estate Theme WordPress Download Ücretsiz İndir

Feragatname: Tüm içeriği yalnızca ticari kullanım amaçlı değil test amaçlı yayınlıyoruz, bu nedenle paranız varsa, orijinal geliştiricinin web sitesinden ihtiyaç duyulan eklenti / temayı vb. Satın almanızı şiddetle öneririz. Herhangi bir tema veya eklenti kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır! Dosyaları yalnızca test amacıyla profesyonel temalar, premium eklentiler ve diğer php komut dosyaları sunan GPL Lisansı (GNU Genel Kamu Lisansı) şartları altında paylaşıyoruz.

Disclaimer: We publish all content only for testing purpose not for commercial use, so if you have money then we strongly recommend you to buy the require plugin/theme etc from original developer’s website. Use any theme OR plugin on your own risk! We only share files under the terms of GPL Licence (GNU General Public License) that provides professional themes, premium plugins & other php scripts for testing purpose only.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu