Wordpress Temalar

Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması WP Okul Teması

Educa Okul Sınav Test Wordpress Eğitim Sitesi Teması

Selling Education Theme Eğitim WordPress Teması Eduma Ücretsiz İndir

Eğitim WordPress Teması – Eğitim WP eğitim web, LMS, Eğitim Merkezi, Kurs Merkezi, Kolej, Akademi, Üniversite, Okul, Anaokulu için yapılmıştır.

Yeni çıkan Eğitim WP 4.0: Sorunsuz ders tasarımı, LearnPress 3.0, yeni Ivy League Demoları, Elementor Sayfa Oluşturucu, daha hızlı, kararlı, ölçeklenebilir, daha hafif. Değişiklik günlüğüne bakın.

Makale İçerik Başlıkları

Tam Nitelikli WordPress Eğitim Teması

Önceki temamız olan eLearning WP – Education WP ile LMS oluşturma deneyimimize dayanarak, e-Öğrenim WP’nin tüm gücünü içeren ancak daha iyi bir UI / UX ile ThemeForest’te yeni nesil ve En Çok Satan İlk 1 Numaralı Eğitim WordPress Temalarıdır.

Selling Education Theme Eduma wordpress egitim sitesi temasi - Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması WP Okul Teması
Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması WP Okul sınav test doküman site şablonları

Bu WordPress eğitim teması, resmi WordPress Eklentileri dizini LearnPress’deki (ayrıca ThimPress tarafından geliştirilmiştir) 1 numaralı LMS eklentisine dayalı olarak geliştirilmiştir. Education WP teması, süper kullanıcı dostu bir UX ve eksiksiz e-Öğrenme özellikleriyle size şimdiye kadarki en iyi LMS deneyimini sunar.

WordPress Eğitim Teması: 20+ Eğitim Demosu artı 1 tıklama Demo İçe Aktarıcı

20’den fazla farklı ve benzersiz demo ana sayfasıyla bu eğitici WordPress teması, size kendi sitenizi tek seferlik olarak oluşturma seçenekleri sunar. Aşağıdakiler dahil olmak üzere her eğitim amaçlı daha fazla demo yakında sunulacak: Kurslar Öğrenim Merkezi, Eğitim Merkezi, Diller Okulu, Üniversite, Kolej, Okul, Anaokulu…

DEMO İTHALATÇI

Eğitim WP teması şaşırtıcı Demo İthalatçı ile birlikte gelir. Bu güzel özellik, tema kurulum işini kutudan çıkarır çıkarmaz sizin için yapacaktır. Sadece Araçlar> Demo İçe Aktarıcı’ya gidin ve başlayın!

Diğer temalar, WordPress tabanlı Eğitim web siteleri için doğrudan temanın içindeki yerleşik LMS özelliğini kullanır. Education WP teması, WordPress.org’daki 1 numaralı WP LMS eklentisi olan LearnPress’i kullanır – resmi WordPress Eklentiler Dizini, size birçok avantaj sunar, örneğin: güncellemesi kolay, temadan bağımsız, temayı değiştirmesi veya güncellemesi kolay gelecekte. Dakikalar içinde Udemy, Coursera veya Edx eğitim web siteleri yapabileceksiniz.

Education WP’yi kullanarak, bir paket LearnPress premium eklentisine sahip olacaksınız. Bu LearnPress Paketi, temanın bir parçasıdır ve eğitim sisteminizi yönetmenize yardımcı olacaktır:

 • Seçim Soru Türü Sıralama.
 • İçerik Damla.
 • myCRED Entegrasyonu.
 • Rastgele Sınav.
 • Yardımcı eğitmenler.
 • Ücretli Üyelik Pro Entegrasyonu.
 • bbPress Forum Entegrasyonu.
 • BuddyPress Entegrasyonu.
 • WooCommerce Entegrasyonu.
 • Şerit Entegrasyonu.
 • Authorize.Net Entegrasyonu.
 • 2Checkout Entegrasyonu.
 • Sertifika.
 • Koleksiyonlar.
 • Not defteri.

(Eduma’yı satın aldıktan sonra bonus eklenti paketinizi talep etmek için burayı tıklayın)

(Bu, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı, Yazı Tipi Başarısı, İzotop Ticari lisansı vb. Gibi temanın bir parçası olarak temaya dahil edildiği için bir bonus, hediye, indirim veya ek bir ücret değildir. Ancak büyük olduğu için ve eklentilerinin çoğu bazıları için gerekli olmayabilir, bu şekilde verilir, böylece hangisini kendiniz yükleyeceğinizi seçebilirsiniz.)

Ağır bir Öğrenme Yönetim Sisteminden biraz korktunuz mu? LearnPress aklınızı rahatlatacak. Herhangi bir LearnPress eklentisini istediğiniz zaman etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Web sunucunuzun asla kullanmayacağınız ekstra özellikleri taşımasına izin vermek akıllıca değildir. Web sitesi hızı ne kadar yüksekse, Google sıralamanız o kadar iyi olur.

Yaklaşan kararlı sürüm 1.0 LearnPress’e güncellenirken, Education WP kesinlikle şimdiye kadarki en esnek WordPress eğitim temasıdır. İşte ilgilenebileceğiniz bazı özellikler:

 • Kursları veya blog yayınlarını saniyeler içinde aramak için profesyonel AJAX arama kutusu.
 • Süper kolay Sürükle ve Bırak Müfredat Yöneticisi: kurslar, müfredat, bölüm, ders veya sınav tek bir ekrandan kolayca oluşturulabilir.
 • Birçok sınav soru türü ile uyumludur: çoktan seçmeli, doğru veya yanlış, kısa cevap, paragraf, resim seçimi vb.
 • PayPal, Stripe, Authorize.net, 2Checkout, Çevrimdışı ve WooCommerce ile entegrasyon dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği.
 • Dikkat dağıtıcı olmayan mod.
 • Yerleşik sınav zamanlaması.
 • Ders incelemeleri desteklenir.
 • » Sürükle ve Bırak Kurs Oluşturucu

Okul / üniversite veya bir kurs / öğrenim / eğitim eğitim sitesi için özel olarak tasarlanmış bir WordPress sitesi olarak tasarlanmış olan Education WP, zamandan tasarruf etmek için optimize edilmiş bir çözümdür. Sürükle ve Bırak müfredatı ile dersler daha kolay ve daha kolay oluşturulamazdı ve tema aynı zamanda mükemmel bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çözümü olarak oldukça geliştirildi.

Sürükle ve Bırak arayüzüyle çevrimiçi kurslar oluşturmak A, B, C kadar kolay! Yeni dersler, yeni sınavlar veya sorular oluştururken eğitmenin hayatını zahmetsiz hale getirmek için kısayollar da uygulanır.

Doğrudan PayPal, Stripe, Authorize.net, 2Checkout veya Çevrimdışı ödeme yoluyla kurs satma

Bu eğitim WordPress teması, yalnızca WooCommerce’i desteklemekle kalmayan, aynı zamanda 4 farklı ödeme yöntemini de içeren LearnPress eklentisini kullanır: PayPal, Stripe, 2Checkout ve Authorize.net. Web sunucunuzun WooCommerce ile tüm bir e-Ticaret sistemini desteklemesini istemiyorsanız, kursları satmak için 5 ödeme ağ geçidi vardır: PayPal, Stripe, Authorize.net, 2Checkout ve Çevrimdışı ödeme.

WordPress Eğitim Teması: Ücretli Üyelik Pro entegrasyonu ile kurs Abonelik / Üyelik satışı

Üyelik eklentisinin tüm avantajlarından yararlanın: Ücretli Üyelik Pro eklentisi olan Ücretli Üyelik Pro eklentisi ile eğitim web sitenizde üyeliği kolayca satmak için Ücretli Üyelik Pro, ThimPress web sitesinde bir Premium LearnPress Eklentisi.

» Her kurs için komisyon oranını kolayca yönetin

LearnPress’in Premium Eklenti Paketinin en yeni güncellemelerinden biri LearnPress için komisyon eklentisidir. Her kurs satın alımında yazar, öğretim görevlisinin ne kadar kazanabileceğine karar vermenizi sağlayan bir komisyon oranı yönetim sistemi görevi görür. Bu şekilde, okul, üniversitenizde veya eğitim merkezi için çevrimiçi kurs web sitesi bir adım daha yakın gibi profesyonel e-öğrenme siteleri olmak için Udemy, Lynda veya Coursera.

» WooCommerce ile veya WooCommerce’siz kurs satışı

WooCommerce kullanan eksiksiz bir e-ticaret sistemi web sunucunuz için bir sorun değilse, WooCommerce ile Eğitim WP satın alma sürecini sizin için özelleştirebilir, böylece müşteri kurs satın alımlarını yönetmek kolaydır.

» BbPress ile kurs tartışması

Eğitmen / öğretmen ve kayıtlı öğrenci / öğrenci arasında her kurs için bir tartışma forumu sağlayın. Şimdi, öğrenmek zahmetli bir görevden çok eğlenceli ve oyun olabilir.

» BuddyPress ile Öğrenme Topluluğu Oluşturma

WordPress Eğitim Teması Web Sitesi için bbPress forum tartışması. Canlı bir öğrenme topluluğuna sahip bir sosyal eğitim web sitesi oluşturmak istiyorsanız, BuddyPress’in tüm avantajlarıyla Eğitim WP kullanıma hazırdır.

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu – Kodlama Bilgisi Olmadan Kolayca Profesyonel Sayfalar Oluşturun

SiteOrigin Sayfa Oluşturucu, WPBakery WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Elementor Sayfa Oluşturucu, web sitenizi dakikalar içinde oluşturmanıza izin veren harika özelliklere sahip, milyonlarca web sitesinin güvendiği en iyi sayfa oluşturucudur.

Geçmişte, Education WP / WordPress Eğitim Teması, resmi WordPress eklentileri dizinindeki en popüler, hafif ve güçlü Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucuyu kullanır – SiteOrigin Sayfa Oluşturucu. Bu, o zamanki WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin teknik olarak ağır yükünden kaynaklanıyor ve web sitenizin mümkün olduğunca hızlı ve hafif olmasını istiyoruz.

Son zamanlarda, takımdaki insanların amansız çalışmaları sayesinde, şu anda başarılı bir şekilde hem WPBakery Sayfa Oluşturucu sayfa oluşturucu bütünleştirmek ve Elementor gidişli # 1 aynı anda sitenin hızını artırmak teması ile ve azaltır.

Bu çok büyük bir gelişme çünkü web sayfalarınızı hayal gücünüze göre oluştururken daha esnek olacaksınız. Tema artık sadece hızlı yüklenmiyor, aynı zamanda çok esnek çalışıyor:)

Herkes Google’ın hızlı yüklenen bir web sitesini sevdiğini bilir!

<> WordPress Eğitim Teması Education WP’nin en popüler 3 sayfa oluşturucu eklentisinin tümünü destekleyen tek premium tema olmasıyla gurur duyuyoruz.

Temayla Alacağınız Eğitim WP’sine Dahil Olan Premium Eklentiler:

LearnPress premium eklentileri: Bu 1 numaralı WordPress LMS eklentisini güçlendirmek için LearnPress Tema Paketindeki tüm premium eklentiler. Büyük dosya boyutu nedeniyle, bu premium eklentiler istek üzerine müşteriye gönderilecektir.

WPBakery Sayfa Oluşturucu: her WordPress sitesini kodlamadan oluşturmak için mükemmel eklenti. 1 milyondan fazla siteye güç sağlayan tek WP Sayfa Oluşturucu.

Slider Revolution: Slider Revolution ile güzel kaydırıcılar ve içerikler oluşturun. 1 numaralı premium kaydırıcı WordPress eklentisi – kaydırıcı, yüksek özelleştirme, animasyon, efektler ve en iyi kalite ile her türden içeriği görüntülemek için Education WP’ye sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

İzotop Ticari lisansı: süslü bir filtre ve sihirli düzenleri jQuery kitaplığı sıralama. E-ticaret olmayan bir web sitesinde kullanmak ücretsizdir, ancak kurs satacaksanız, genellikle bir lisans için ödeme yapmanız gerekir. Bu güzel parçayı size ücretsiz olarak getiriyoruz.

Veri Taşınabilirliği bir ZORUNLULUKTUR

Bir web ajanı olarak, insanların aynı temayı sonsuza kadar kullanmayacaklarını biliyoruz – bazen temanızı güncellemek veya en son trend tasarıma geçmek istersiniz / buna ihtiyaç duyarsınız. Ancak bu tür değişiklikler, değerli verilerinizi kaybettiğiniz anlamına gelebilir. Education WP, WordPress.org’da popüler bir LMS WordPress eklentisi olan LearnPress’i kullanıyor – bu nedenle, önümüzdeki on yıl içinde başka bir temaya geçtiğinizde verileriniz orada olacak 😉

O gün geldi ve LearnPress’in artık GDPR ile uyumlu olduğunu duyurmaktan onur duyuyoruz. GDPR Hazır ve LearnPress LMS hakkında daha fazla bilgiyi buradan kontrol edebilirsiniz.

WordPress Eğitim Teması: Pixel Perfect Education WordPress Teması

Modası geçmiş, çirkin tasarıma ve baştan savma temalara HAYIR DEYİN (profesyonel bir eğitim web sitesi istemiyorsanız). Eğitici WordPress temamızdaki her piksel, piksel mükemmelliği göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bunun ne kadar ayrıntılı, ayrıntılı ve gerçekten piksel mükemmel olduğunu kendiniz görmek için canlı demolara bakın.

Bir Eğitim Ortamı İçin Optimize Edilmiş UI / UX

Akıllı AJAX Kurs Araması ile kullanıcılara zaman kazandırın: öğrencilerinizin aradıkları dersleri anında bulmalarına yardımcı olun.

Akıllı Yapışkan Kenar Çubuğu: Ana içeriğin çok uzun olması durumunda kenar çubuğunun kalıcı görünümünü sağlayın. Eğitim siteniz daha güzel görünecek ve gezinmesi daha kolay olacaktır.

Yapışkan Kurs Kayıt Araç Çubuğu ile daha fazla öğrenci çekin: yapışkan kurs kayıt araç çubuğu, öğrencilerin dikkatini çekmek ve onları daha fazla kursa katılmaya motive etmek için her zaman mevcuttur.

Daha iyi dönüşüm için Alt Harekete Geçirici Mesaj: her bir Eğitim WP demosunun altına bakın – bir ziyaretçiyi öğrenciye dönüştürme şansınızı artırmak için çarpıcı bir Harekete Geçirici Mesaj uygulanmıştır.

WordPress Eğitim Teması ile Bilgi Kodlamadan Eğitim Web Sitenizi Markalaştırma

Eğitim Yönetim Sistemleri ve eğitim için Eğitim WP teması, kolay ve görsel bir özelleştirme içerir, böylece kodlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, ancak değerli zamanınızı e-Öğrenme içeriği üzerinde harcayabilirsiniz.

Renkleri markanıza uyacak şekilde değiştirme: bu eğitim WordPress teması sınırsız renkle birlikte gelir. Tercihinize ve markanıza göre görünümü değiştirmek için binlerce yola sahip olacaksınız.

700’den fazla yazı tipi arasından seçim yapın: Aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla yazı tipi mevcuttur. Kendi tarzınıza uyması için Google Yazı Tipleri kitaplığından dilediğinizi seçin.

Ön yükleme sayfalarında logo: Bu özelliği daha iyi bir kullanıcı arayüzü için oluşturduk – Eğitimde WP’de sayfa yükleme kullanıcılar için asla sıkıcı olmayacak. Logoları dilediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz.

WordPress Eğitim Teması ile Süslü Etkinlikler

Yararlı etkinlikler eklentisi, etkinliklere çekici bir geri sayım ile kullanıma hazır. Etkinlik yönetimi: Etkinlikler, tam kontrol sağlamak ve kullanıcılarınızın hiçbir zaman kaçırmamasını sağlamak için Süresi Dolan, Devam Eden ve Yaklaşan etkinlikler olarak ayrılır.

Etkinlik Biletleri Satışı: Etkinlik Biletleri Satışı: insanların yerleşik çevrimiçi bilet rezervasyon formu aracılığıyla bilet satın almalarına ve etkinliklerinize katılmalarına olanak tanır. Form, her etkinlik için kaç yuvanın alındığına ve rezervasyon sürecini kolaylaştırmak için kaç yuvanın mevcut olduğuna dair bilgiler bile sağlar.

WooCommerce ile e-ticaret sitesi oluşturun

Kitap ve öğrenme materyalleri gibi ürünleri satmak için bir mağaza özelliği istiyorsanız, Eğitim WP sizin için hazır. Tema, WooCommerce ile tamamen uyumludur.

Tamamen Çok Dilli Eğitim Sitesi ve RTL Desteği

Eğitim ve LMS sitenizi küresel bir pazara getirmek gerçekten çok kolay çünkü Education WP teması WPML, Polylang ve QTranslate ile çoklu dilleri tamamen destekliyor. Bundan daha fazlası, tema ayrıca sağdan sola bir dille iletişim kuran kullanıcıları işlemek ve bunlara yanıt vermek için Sağdan Sola (RTL) özelliğini de destekler.

WordPress Eğitim Teması: İnanılmaz Mega Menü

WordPress Eğitim Teması / Education WP , kullanıcılar için harika bir gezinme deneyimi sunmak için Mega Menüyü kullanır, çünkü bu menü aynı anda birçok farklı seçeneği görüntüleyebilir. Taramayı kolaylaştırmak için simgeler, resimler ve tipografik hiyerarşi kullanılabilir. Aynı zamanda verimli, hiyerarşik organizasyon ve gruplamaya izin verir.

Mobil Dostu WordPress Eğitim Teması

Bu eğitim WordPress teması, tam mobil destek ile yapılmıştır; bu, sitenizin yalnızca web’de değil, aynı zamanda mobil cihazlarda da mükemmel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelir. Duyarlı tasarım ve retinaya hazır ekran ile siteniz her cihazda harika görünecek. Kullanıcılar dersleri web üzerinden ve mobil cihazlarından da alabilir. Bu işlevin size daha fazla trafik getireceği kesindir.

Üst Düzey SEO Optimizasyonu

WordPress Eğitim Teması / Education WP’yi kullanmak, eğitim web sitenizin arama motorlarında önemli ölçüde daha üst sıralarda yer alması için harika bir yoldur. Tüm başlıklar, başlıklar ve meta etiketler, tıpkı Google’ın sevdiği şekilde özenle optimize edilmiştir.

Yapılandırılmış Veriler, sitenizin Google arama sonuçlarında çekici görünmesini sağlamak için derinlemesine uygulanır. Sadece blog gönderileri için değil, WooCommerce ürünleri ve LearnPress kursları için de kodlamadık.

WordPress Eğitim Teması ile Daha İyi Google Sıralaması için Daha Hızlı Yükleme

Eğitim işiniz trafik olmadan hiçbir şey ifade etmiyor. İlk günden itibaren, daha az istek, daha az veritabanı sorgusu, daha az CSS ve JS ve daha hızlı yüklenmesini sağlamak için kodun her bir parçasını sürekli olarak optimize ediyoruz. Yeni sürümle en yüksek önceliğimiz, onu daha iyi hale getirmenin yollarını bulmaktır.

5 YILDIZLI Müşteri Hizmetleri

2007 yılından beri kurulduğumuzdan, müşteri hizmetlerinin çevrimiçi ticaret için başarının anahtarı olduğunu anlıyoruz. Eğitim web siteniz için Eğitim WP teması ile gitmek için akıllıca bir karar vereceksiniz ve müşteri hizmetlerimizden hayal kırıklığına uğramayacaksınız – GARANTİLİ!

Bir Bakışta Eğitim WP Teması

Education WP (Eduma) eğitim, okul, kolej, enstitü, üniversite, çevrimiçi öğrenim ve eğitim için uygun, Çok amaçlı, Modern Temiz ve Yaratıcı bir WordPress temasıdır. Education WP, uzun süredir en çok satan eğitim WordPress teması olduğunun kanıtı olmuştur.

Hatta bir Öğrenme Yönetim Sistemi – birçok premium eklentiye sahip LMS eklentisi ile birlikte gelir; bu, diğer eğitim WordPress temalarının çoğunun rekabet edemeyeceği bir şeydir. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce özellik ve demo içeren harika bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek harika bir eğitim WordPress teması arıyorsanız, Eduma sizin için en iyi seçimdir.

 • Birimler / Bölümler, Dersler, Testler ile Mükemmel LMS Kursları Yönetimi – nasıl kurs oluşturulacağı konusunda YouTube videosuna bağlantı.
 • LMS Kurs Koleksiyonu – belirli kursları koleksiyonlarda birleştirin.
 • LMS Kursu İncelemesi / Değerlendirmesi.
 • Ücretsiz Kurs, halka açık kurs desteği.
 • Desteklemek için geliştirilmiş güçlü WordPress Core Editor ile Ders Yönetimi: video, her tür medyada ekler
 • Birden fazla Soru Türü ile Sınav Yönetimi.

PayPal, 2Checkout, Stripe, Çevrimdışı Ödeme Yöntemleri entegre edildi. PayPal, kredi kartlarıyla veya PayPal bakiyesiyle ödemeye izin verir, Stripe kredi kartıyla ödemeye ve çevrimdışı yöntemlerle ödeme almaya uygun Çevrimdışı ödemeye izin verir. Dahası yolda!

 • WooCommerce, bir mağaza çözümü olarak ve / veya WooCommerce üzerinden satış kursları olarak desteklenir.
 • Ücretli Üyelik Pro desteği.
 • Her kurs için komisyon oranını kolayca yönetin
 • Yardımcı eğitmenler – her kurs için birden fazla eğitmen desteği.
 • bbPress desteği – eğitmenler arasında özel kurs tartışması için.
 • BuddyPress desteği.
 • Öğrenci Profili.
 • Eğitmen Profili.
 • Kursu tamamlayan Öğrenci Sertifikası.

Yapım Aşamasında / Yakında / Bakım Modu özelliği: Eğitim içeriğinizi Bakım Modu ile güvenceye alın

Bir LMS sitesi oluşturmanın çok zaman gerektirdiğini biliyoruz, bu nedenle yerleşik bir Yapım Aşamasında / Bakım Modunu entegre ettik. Bu, bilgilerin sızdırılmasından endişe etmeden siteyi çevrimiçi olarak oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır.

 • Şaşırtıcı ve hafif Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu.
 • İletişim Formu 7 hazır: Bu formun düzeni, bu Eğitim WordPress Temasının tasarımına uyacak şekilde özelleştirilmiştir.
 • MailChimp for WordPress: LMS WordPress tema siteniz için bir kayıt yöntemi.
 • Yüksek Performans Optimize Edilmiş: Siteniz, müşterilerinizin ilgisini kaybetmeden önce yüklenecektir.
 • Mikro Veri ile Yüksek Düzeyde SEO Optimizasyonu: Kurslar, blog gönderileri, blog arşivleri, WooCommerce ürünleri, WooCommerce arşivleri, bbPress forum konuları, BuddyPress etkinlikleri için mükemmel sayfa içi SEO optimizasyonu. Google onu seviyor.
 • Mobil Uyumlu: Eğitim WP’li LMS WordPress siteniz mobil uyumludur.
 • Gönderi biçimleri: Standart, Ses, Galeri, Resim, Bağlantı, Alıntı ve Video.
 • En son Bootstrap 3 ve Font-Awesome 2 üzerine oluşturulmuştur: Eğitim WP’sinin ön ucunu daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Boyut, renk, alt gölge – CSS’nin gücüyle her şey mümkündür.
 • Stil, LESS CSS tarafından yazılmıştır ve WordPress Customizer’da derlenmiştir, bu da bu eğitim temasının daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Giriş veya her türlü widget ile kullanılması son derece yararlı olan kullanışlı alanlar.

 • Üst araç çubuğuna veya sağ üst menüye yerleştirmek için esnek Alışveriş Sepeti widget’ı.
 • Sürükle ve bırak düzen yöneticisi: İçeriğiniz için özel düzenler oluşturmanıza olanak sağlar. Koda dokunmadan her öğeyi yapılandırın: logo, başlık, slayt gösterisi, sayfa içeriği, kenar çubukları, altbilgi ve daha fazlası. Herhangi bir sayfaya veya gönderiye özel düzenler atayın.
 • Kenar çubuğu oluşturucu: Eğitim WP için ihtiyaç duyduğunuz kadar kenar çubuğu oluşturun.
 • Sınırsız altbilgi: WordPress eğitim temamızda seçiminiz için çok sayıda altbilgi bekliyor.
 • Ön sayfanız, yayınınız, sayfanız, oturum açma sayfanız ve hatta Özel Gönderi Türü için sınırsız düzen.
 • Sınırsız renk şemaları: Herhangi bir rengi seçebilir ve eğitim WordPress sitenizi her köşeye dekore edebilirsiniz.
 • Sınırsız düzen ve şablonlar.
 • Kendi kendine barındırılan HTML5 video oynatıcı.
 • Özel ses oynatıcı.
 • Google Yazı Tipleri desteği (600+).
 • Eğitim için WordPress Temasının Arapça, İbranice,… dilleriyle mükemmel çalışmasını sağlamak için RTL desteği.
 • Retina hazır: Eğitim WP her cihazda harika görünecek.
 • Tercüme hazır (.po /.mo dosya desteği): Eğitim WP’nin birden çok dile çevrilmesini destekleyin.
 • Çok dilli eğitim WordPress web siteniz için WPML hazır.
 • Tek tıkla DEMO veri aktarıcısı: Eğitim WordPress Temanızı bir düğmeye tıklayarak yükleyin.
 • İnanılmaz Mega Menü.
 • Eğitim WP alt teması içerir.
 • Ve çok daha fazlası!
 • Sık Güncellenen Eğitim WordPress Teması

Geliştirme ve iyileştirmelerde ne kadar aktif olduğumuzu görmek için Eğitim için Yol Haritası ve Değişiklik Günlüğü WP ile LearnPress WordPress LMS Eklentimize bakın. Modası geçmiş temalar, dikkatsiz bir tasarıma, performansa veya kod kalitesine sahip eklentiler kullanmak istemezsiniz. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeyi asla bırakmıyoruz.

YOL HARİTASI

 • Anaokulu için daha fazla demo (v2.x’te YAPILDI), Dahili Eğitim Merkezi, İlkokul, Lise, Onepage.
 • LearnPress için Kupon eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Vergi eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Ortaklık eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Ücretli Üyelik Pro eklentisi ekleyin (v2.3.1’de YAPILDI).
 • LearnPress için Komisyon eklentisi ekleyin (DONE).
 • LearnPress için MemberMouse eklentisi ekleyin.
 • Kurslar için kategoriye, ücretsiz / ücretli kurslara, kurs fiyat aralığına, kurs seviyesine,…
 • LearnPress için Ön Uç Kurs Düzenleyicisi eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Gelişmiş İstatistikler eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Tin Can API eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için SCORM eklentisi ekleyin.
 • LearnPress için Adobe Captivate eklentisi ekleyin.

Not: Tüm resimler yalnızca ön izleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

ucretsiz free theme tema onizleme review - Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması WP Okul Teması
Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması Ücretsiz İndir Theme Review

Demo:  https://themeforest.net/item/education-wordpress-theme-education-wp/14058034

Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması Download Ücretsiz İndir

ucretsiz theme tema download indir - Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması WP Okul Teması
Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması Ücretsiz Download / Tema İndir
Selling Education Theme Eduma WordPress Eğitim Teması Ücretsiz Download / Tema İndir

Feragatname: Tüm içeriği yalnızca ticari kullanım amaçlı değil test amaçlı yayınlıyoruz, bu nedenle paranız varsa, orijinal geliştiricinin web sitesinden ihtiyaç duyulan eklenti / temayı vb. Satın almanızı şiddetle öneririz. Herhangi bir tema veya eklenti kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır! Dosyaları yalnızca test amacıyla profesyonel temalar, premium eklentiler ve diğer php komut dosyaları sunan GPL Lisansı (GNU Genel Kamu Lisansı) şartları altında paylaşıyoruz.

Disclaimer: We publish all content only for testing purpose not for commercial use, so if you have money then we strongly recommend you to buy the require plugin/theme etc from original developer’s website. Use any theme OR plugin on your own risk! We only share files under the terms of GPL Licence (GNU General Public License) that provides professional themes, premium plugins & other php scripts for testing purpose only.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu