Sosyal Siteler

Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri

Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri! Sosyal medya sayesinde yeterince ivme ile, bir diktatörün taraf kazanabileceği veya bir kişinin kendi hakları üzerinde ünlü olmasını sağlayabileceği bir dünyada yaşıyoruz. Bu kadar gürültü içinde göze çarpmanın tek yolu, maksimum bilinirlik için doğru etiketi kullanmaktır.

Twitter hashtag en bilinenidir ve hashtag kelimesi twitter ile ünlenmiştir, ancak onu ilk kullanan mecra değildir. Sadece Twitter tarafından popüler hale getirilmiştir, ancak, hashtag olarak da bilinen meta veri etiketleri, bir süredir kullanılıyor.

ilk olarak 1988’de Internet Relay Chat veya IRC olarak bilinen bir platformda kullanılıyordu. Mesajları, görüntüleri, içeriği ve videoları kategorilere ayırmak için bugünkü haliyle çok kullanılmışlardı. Tabii ki amaç, kullanıcıların basitçe arama etiketlerini arayabilmeleri ve bunlarla ilişkili tüm ilgili içeriği elde edebilmeleridir.

01. All-Hastag Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz

all-hashtag.com

hastag analiz arama siteleri all hastag - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri all-hastag

All-Hashtag, hashtag’ler için en zeki ve en iyi ücretsiz web sitesi olacak şekilde tasarlanmış. İçerikler tamamen hashtag’lerle ilgili. Dünya çapında binlerce ziyaretçi ile ücretsiz bir web sitesi.

Hashtag arama araştırma için harika ve özel araçlar elde edebilirsiniz. hashtag üret, oluştur, analiz et ve ara. Tüm karma etiket araçları, içeriğiniz için ihtiyacınız olan en iyi sonuçları verecek şekilde yapılmıştır.

02. HashAtIt Hastag Arama

hashatit.com

hastag analiz arama siteleri hashatit - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri Hashatitt

HashAtIt.com HASHTAGS (#) için İlk Sosyal Arama Motorlarından birisidir. Günümüzün en popüler sosyal ağlarında arama etiketleri oluşturabilir ve arayabilirsiniz (Facebook, Twitter hashtag, Instagram ve Pinterest) HASHATIT.com tüm hastagları gerçek zamanlı olarak bulur veya üretir. Pratik kullanımı ile hashtag’leri sıralamak hızlı ve kolaydır.

Facebook, Twitter, Instagram ve / veya Pinterest’i kullandıysanız, pound sembolünü bir kelimenin veya boşluksuz bir cümlenin önünde görmüş olabilirsiniz. Çeşitli sosyal ağ platformlarında belirli bir konudaki mesajları tanımlamak için bir Meta Veri Etiketi veya HASHTAG kullanılır.

03. Keyhole.co

hastag analiz arama siteleri keyhole - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri Keyhole.co

Ajanslar, Pazarlamacılar, Gazeteciler ve Yöneticiler için Otomatik Sosyal Medya Analitiği. Keyhole ile trendleri ve kampanyaları izlemenize, keyhole’un etkileyicilere ulaşma ve rakipleri gerçek zamanlı Twitter ve Instagram verileriyle reaksiyona sokma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz. Etkileyenleri belirleyin, rakip markaları izleyin, hedef pazarlara ilişkin derinlemesine bir anlayış kazanın ve gelecekteki kampanyalarla ilgili fikir edinmek için hashtag’leri ve anahtar kelimeleri takip edin.

04. Hashtagify

hashtagify.me/hashtag/smm

hastag analiz arama siteleri hastagify - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri Hastagify

Hashtagify, akıllı Hashtag Marketing ile ticari büyümenizi, marka bilinirliğimizi ve pazarlama verimliliğinizi hızlandırmamıza yardımcı olur.

Sınıfının en iyisi teknoloji ile, hashtag’lerin daha hızlı bir şekilde ustalaşmasına, Twitter ve Instagram’daki sosyal medya performansınızı artırmanıza yardımcı olur. Yeni işinizi güvence altına almak için erişiminizi artırmanıza, doğru etkenleri tanımlamanıza ve onlara ulaşmanıza, rakiplerinizi izlemenize ve daha akıllı pazarlama kararları almanıza destek verir.

05. RiteTag

ritetag.com

hastag analiz arama siteleri ritetag.jpg - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri RiteTag

Herhangi bir sitedeki resimler ve metinler için hashtag önerileri alın (Instagram, Pinterest, Twitter, Facebook, Buffer, Hootsuite için kullanılabilir). Masaüstü ve mobil cihazdaki resimler ve metinler için anında hashtag önerileri alabilirsiniz.

06. Tagdef

tagdef.com

hastag analiz arama siteleri tagdef - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri Tagdef

Tagdef, hashtag analiz sitesi olarak bilinen gizemli, eğlenceli ve bazen şifreli kelimeleri tanımlamaya adanmış bir hizmettir. Tagdef, hashtag’lerin tanımlarını sağlamak için kitle kaynaklarına başvurur, bu da SİZİN belirli bir hashtag’in yorumunun ne olduğuna karar vereceğiniz anlamına gelir.

Daha da iyisi, siz ve meslektaşlarınız hangi tanımın gerçekten ne anlama geldiğini ve bunlardan en idealinin hangisi olduğu konusunda oy kullanabilirsiniz. Tagdef servisi tamamen ücretsizdir ve bunun bir parçası olarak size kullanımı kolay ve temiz bir ara yüz sunarken mümkün olan en iyi veri ve analitiği vermeye çalışır.

07. Trendsmap

trendsmap.com

hastag analiz arama siteleri trendsmap - Instagram Facebook Twitter Hashtag Analiz Arama Siteleri
hastag analiz arama siteleri Trendsmap

Trendsmap, Twitter hashtag dünyasındaki trendlerin gerçek zamanlı bir haritasıdır. Şu an küresel ve kolektif twitter kitlesinin ne tartıştığını anında görebilirsiniz.

Ana Sayfada onların 7 Gün Geçmişe kadar kayan ölçeğini göreceksiniz. Bu ölçek, son 7 gün içinde bulunduğunuz konumda (veya herhangi bir yerde) neler olup bittiğini görmenize olanak sağlar.

Ardından, görüntülere, tweet’lere ve videolara sayfanın sağ tarafından erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu