Opencart Temalar

Free Ücretsiz journal Opencart Teması Theme V3.0.31

Free Ücretsiz journal Opencart Teması Theme advanced V3.0.31! Journal, sınıfının en iyi özelliklerine ve mağazanız üzerinde tam kontrol sağlayan 2000’den fazla düzenlenebilir seçeneğe sahip OpenCart temasıdır. Günlük, istediğiniz kadar basit, temiz, karmaşık veya renkli olabilir.

journal Opencart Teması Temel Özellikleri

Opencart journal Theme Çoklu Düzey Menüleri

Opencart journal Theme Özel ögeler, mevcut kategoriler veya alt kategoriler içeren karmaşık navigasyon sistemleri oluşturmanıza izin veren esnek bir kategori menüsü kullanır.

Opencart journal teması Theme Free download Menü Özellikleri
Opencart journal teması Theme Free download Menü Özellikleri

Tek yapmanız gereken, menü ögeleri istediğiniz adı vermek ve ardından diğer özel ögelerden (özel bağlantılarla) veya mevcut kategorilerden oluşan alt menüler eklemek. Sınırsız iç içe alt kategoriler oluşturabilirsiniz ve bunlar çok seviyeli bir açılır menüde gösterilecektir. Menüde hangi kategorileri göstermek istediğinizi tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Her şey için daha fazla alan veya standart 980px genişliğinde daha fazla arka plan gösteren 1220 piksel genişliğindeki ekran düzeninden birini seçin. Her iki seçenek de 320 piksele varan ultra duyarlı alanlara sahip.

Özelleştirilmiş Sayfalar Tam Ekran Arka Planlar

Journal Opencart teması ile sınırsız tam ekran arka planlar veya slayt gösterisi modülleri oluşturun ve bunları sitenizde herhangi bir yere yerleştirin. (Farklı sayfalarda farklı arka planlar). Modülleri global olarak tüm sayfalara veya sayfa bazında bir sayfaya yerleştirebilirsiniz.

Opencart journal teması Theme Free download  Özelleştirilmiş Sayfalar Tam Ekran Arka Planlar
Journal oopencart theme teması V3 indir free download Özelleştirilmiş Sayfalar Tam Ekran Arka Planlar

Bazı sayfalarda Tam Ekran Arka Planlara, diğerlerinde güzel bir desene sahip olabilirsiniz. Modül 8 geçiş efektleri, zamanlama ve otomatik oynatma seçenekleri sunar.

Her modül örneğinin kendi geçişleri ve ayarları vardır. Her ürün veya kategori için özel düzenler oluşturabilir ve herhangi bir sayfaya farklı bir modül yerleştirebilirsiniz. Mağazanın geçmişini tamamen kontrol edebilirsin!

Özel Bölümler Modülü

Her temada bulunan klasik modüllerden bıktınız mı? O halde, kendi özel ürün bölümlerinizi oluşturabilir ve istediğiniz şekilde adlandırabilirsiniz. Bunlardan herhangi birine istediğiniz sayıda ürün ekleyebilir ve farklı sayfalara farklı ürün gruplarıyla sınırsız modüller yerleştirebilirsiniz.

Bir modül örneğinde tek bir bölüm olabilir veya bunlar sayfaya sığdırabileceğiniz kadar çok olabilir. İsterseniz hala standart OpenCart modüllerini (Özel, Çok Satanlar, vb.) Kullanabilirsiniz, artık ürünleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız.

Kendi Özel Tasarımlarınızı Yapın ve Kaydedin

Mevcut tasarımlardan herhangi birini değiştirin ve değişikliklerinizi kendi özel tasarımınız olarak kaydedin. Renkler, arka plan desenleri, yazı tipleri ve hatta özel kodlar dahil olmak üzere her ayarı kontrol panelinden özelleştirin ve kaydedin. Sonsuz yaratıcı olanaklara sahipsiniz!

Opencart Journal Theme Mobil Uyumlu / Responsive Tasarım

Responsive Kamera slider modülü, yönetici paneli’nden düzenlenebilir. Herhangi bir sayfaya birden fazla modül yerleştirin. (Üst kaydırıcılar, Yan Sütun afişleri, vb.)

Her modül örneğinin kendi geçişleri ve ayarları vardır. Sürgü modülü, ana içerik genişliği ile sınırlı değildir ve herhangi bir görüntü boyutunu barındırabilir. 2000px genişliğinde bir kaydırıcı yapabilir ve tarayıcıyı yeniden boyutlandırırsanız, pencerenin tam genişliğini genişleterek orantılı olarak aşağı ölçeklenir.

Herhangi bir sayfaya herhangi bir sayıda promosyon afişi yerleştirin. Modüller 1, 2, 3, 4, 5 veya satır başına herhangi bir sayıda görüntü içerebilir.

Journal Opencart Theme Özelleştirilebilir Satış Bölümü

İndirim kartı, eski fiyat ile yeni fiyat arasındaki % farkını otomatik olarak hesaplar. Yazı tipi, yazı tipi seçenekleri, renk ve arka plan rengini özelleştirebilirsiniz.

Büyüme Miktarı ve Seçme Butonu Düğmeleri

Journal Opencart Teması, Ürün miktar seçim kutucuğunda artımlı düğmelerin olduğu seçeneklerin yanı sıra, kullanıcılarınıza gereksiz tıklamaları kaydetmek ve ürün boyutları için seçim listesini değiştirme düğmeleri de kullanma fırsatı sunuyor. Ürün sayfasına göz atın. Bütün bunlar Denetim Masası’ndan isteğe bağlıdır.

Sınırsız Renk Seçeneği

Kontrol Panelinden hemen hemen her elemanın rengini veya arka plan rengini değiştirin.

Şeffaf renkler desteklenir. Bu, bazı öğeleri gizlemek ve göstermek için çok kullanışlıdır. Sadece herhangi bir rengin alanını boş bırakın ve bu öğe saydamlaşır.

Sınırsız Desen Seçenekleri

Web’de kolayca bulunabilen milyonlarca model arasından seçim yapın. Benzersiz ve farklı görünümler oluşturmak için Gövde, Üstbilgi, Ana İçerik, Yan Modül ve Altbilgiye arka plan desenleri ekleyebilirsiniz.

Tüm Google Fontlarını Kullanın

600’den fazla Google fontu arasından seçim yapın. Tipografiniz üzerinde en üst düzey kontrol için boyutlar, ağırlıklar, stiller ve metin dönüşümlerini 20’den fazla ayrı öğe üzerinde ince ayar yapabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Simgeler ve Özel Menüler

Varsayılan OpenCart üst menülerini kullanın veya kendi simgelerinizi kendiniz oluşturun. Telefon numaraları veya köprüler gibi statik duyurular oluşturabilirsiniz. OpenCart kategori menülerinden sonra eklenen ana gezinme çubuğuna ek özel menüler ve alt menüler eklenebilir.

Özel Sayfa ve Eklentiler

İsteğe bağlı Facebook Like Box ile sosyal simgeler. Özel simgelerle özel rehber bölümleri. Özel HTML metin bloğu. Özel ödeme kartları ve özel telif hakkı bildirimi.

Özel Kod Kutusu

Gökyüzü, sitenize özel kod ekleme özelliğine sahip bir sınırdır. Özel CSS veya Javascript ile beğeninize göre her şeyi kişiselleştirebilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, hepsi cilt bazında kaydedilir ve size birbirinden farklı olan sınırsız tema oluşturma imkânı sunar.

Temanın Demosu / Theme Demo Opencart Journal DEMO !!!


DİKKAT !!! İNDİRME LİNKLERİNDE SORUN YAŞIYORSANIZ BROWSER / TARAYICI Reklam Engelleme özelliğini devre dışı bırakabilir ya da YANDEX veya OPERA Tarayıcılarda indirme bağlantılarını deneyebilirsiniz. İndirme Bağlantıları Denendi ve Herhangi Bir Şekilde Sorun Yok. Sadece Reklam Kısmını Geçmeniz Gerekiyor.


Tema Download Adresleri

Not: Zippyshare‘ı kullanarak indirmenizi / download etmenizi Tavsiye ederim, Bekleme Yapmıyor

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. reklam için yaptıgına bak demosu içinde miş falan normal adres versen olmzmı ugrastırıyorsun bizi neyse adresınde senn olsun demonda yalanlarla milleti webleyım keklemeyın

  2. linkler sorunlu hangi linke tıklarsan tıkla swiggygold com diye bir siteye gidiyor robot onayı istiyor onayliyorsun, google reklamda kalıyor ilerlemiyor sayfa.. download link YOK…

    1. Özellikle chrome tarayıcıda bulunan reklam engelleme özelliği sayfanın açılmasına engel oluyor. Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakabilir ya da opera veya yandex tarayıcılarda deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu