Teknoloji

Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları

Ücretsiz Taşınabilir HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları! Taşınabilir Flash Sürücü, USB Sabit Disk ve USB SSD dosyaları şifreyle nasıl korunabilir ve şifrelenebilir?

hdd usb flash surucu sifreleme programi - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
HDD USB Flash sürücü şifreleme programı

Bu, kaybettiğinizde yanlış ele düşmesini engelleyebilir. Kaybedecek bir şey olmasa bile kişisel verileri içerebilir. Masanızda bıraksanız bile, birileri tarafından çalınabilir ve siz bilmeden erişilen bilgilerle orijinal yerine geri gönderilebilir. Bu yüzden taşınabilir USB bellek şifreleme önemlidir.

Başlamadan önce, taşınabilir USB Flash Sürücü / HDD ve SSD için 2 tür şifreleme olduğunu bilmek önemlidir: Donanım şifrelemesi ve yazılım şifrelemesi.

Bu makaledeki liste;

 • Windows Vista
 • Windows 7: Enterprise ve Ultimate sürümleri
 • Windows 8 ve 8.1: Pro ve Enterprise sürümleri
 • Windows 10: Pro, Enterprise ve edition kullanıyorsanız,

USB Flash Sürücünüz için taşınabilir yazılım tabanlı şifreleme. Sürümlerinde, Windows Server 2008 ve sonraki sürümlerinde BitLocker kullanın.

BitLocker, Windows Vista ve sonraki sürümlerinde bulunan tam disk şifreleme özelliğidir. Tüm birimler için şifreleme sağlayarak verileri korumak için tasarlanmıştır.

Varsayılan olarak, AES şifreleme algoritmasını şifreli blok zincirleme (CBC) veya XTS modunda 128 bit veya 256 bit anahtarla kullanır. CBC tüm disk üzerinde kullanılmaz; Her bir sektöre uygulanır.

Donanım Şifreleme mi Yazılım Şifreleme mi?

Yazılım şifreleme seçenekleri, piyasada donanım şifrelemesine daha ucuz bir alternatif olarak mevcuttur, ancak dezavantajları avantajlardan ağır basmaktadır. Genellikle bilgisayar korsanlığı tekniklerine ayak uydurmak için sayısız güncelleme gerektirir, oldukça yavaş olabilir ve karmaşık sürücü ve yazılım kurulumları gerektirebilir.

Yazılım şifreleme ayrıca, işletmelerin beklediği güvenliği sağlayarak hassas bilgilerin yanlış ellere geçmesini engellemeyebilir. Her ne kadar yazılım şifrelemesi hiçbir şifrelemeye sahip olmamasından daha iyi olsa da verilerin çatlaklardan düşmesine ve potansiyel hırsızlara karşı duyarlı olmasına neden olarak kullanıcı hatalarına karşı savunmasız kalabilir.

Yazılım şifrelemesi, kullanıcıların verileri korumak için belirli prosedürleri izlemesini gerektirdiğinden, kullanıcılar unutabilir veya şifreleme işleminin belirli yönlerini göz ardı etmeyi seçebilirler.

Güvenli USB sürücülerinde donanım şifrelemeyle, AES şifreleme işlemi doğrudan sürücünün içinde küçük bir yonga içerisine yerleştirilerek otomatik olarak gerçekleştirilir. Orijinal veriler şifreli olduğunda, arka planda çözülemez hale gelir ve sürücüdeki şifreli saklama altında kilitlenir.

Bir hırsız şifre olmadan verilere erişmeye çalışacaksa, girişimi kesinlikle pratik olarak yapmak imkansızdır. Ancak kullanıcı kendi özel şifresini girdiğinde, verilerin anında şifresi çözülür ve kullanıcıya tamamen kullanılabilir hale gelir.

Donanım Tabanlı Şifreleme:

 • Fiziksel olarak şifreli sürücüde bulunan özel bir işlemci kullanır
 • İşlemci, kullanıcının şifresini açacağı bir şifreleme anahtarı üretmek için rastgele bir sayı üreticisi içerir.
 • Ana bilgisayar sisteminden boşaltma şifrelemesi ile artırılmış performans
 • Kripto donanımı içerisinde koruma anahtarları ve kritik güvenlik parametreleri
 • Kimlik doğrulama donanım üzerinde gerçekleşir
 • Orta ve büyük uygulama ortamlarında düşük maliyetli, kolayca ölçeklenebilir
 • Şifreleme belirli bir cihaza bağlı olduğundan Sürücü şifreleme “her zaman açıktır”
 • Ana bilgisayarda herhangi bir sürücü kurulumu veya yazılım kurulumu gerektirmez
 • Önyükleme saldırıları, kötü niyetli kod, Brute Force saldırısı gibi en yaygın saldırılara karşı koruma sağlar

Yazılım Tabanlı Şifreleme:

 • Verileri bilgisayardaki diğer programlarla şifrelemek için bilgisayar kaynaklarını paylaşır- yalnızca bilgisayarınız kadar güvenlidir
 • Kullanıcının şifresini, verileri şifreleyen şifreleme anahtarı olarak kullanır.
 • Yazılım güncellemeleri gerektirebilir
 • Brute force saldırısına duyarlıdır ve bilgisayar şifre çözme denemelerinin sayısını sınırlamaya çalışır, ancak bilgisayar korsanları bilgisayarın belleğine erişebilir ve deneme sayacını sıfırlayabilir
 • Küçük uygulama ortamlarında uygun maliyetlidir
 • Her tür medyaya uygulanabilir

Donanım tabanlı şifreleme her zaman daha iyi bir seçenektir, bu toplamadaki tüm sürücüler FIPS 140-2 Seviye 2 sertifikasını almak için gereken 256-bit AES donanım şifrelemesini kullanır. SanDisk SecureAccess, yazılım tabanlı bir şifreleme olduğundan listeye girmedi. Aşağıda dünya çapında 3 donanım tabanlı şifreleme mevcuttur.

 • Kingston DataTraveler ve IronKey serisi
 • Corsair Flash Padlock
 • Verbatim Corporate Güvenli USB Flash Sürücü

01- Rohos Disk Encryption | Ücretsiz, Windows

Rohos Mini Drive Disk Encryption Download: https://www.rohos.com/products/rohos-disk-encryption/rohos-mini-drive/

surucu sifreleme rohos mini drive download - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
Sürücü Şifreleme Rohos Mini Drive Disk Encryption Download

Rohos Mini Drive / Sürücü, diskte gizli ve şifreli bir bölüm oluşturarak bir USB flash sürücüyü şifreyle korur.

USB sürücüsünde çok sayıda özel dosyanız varsa ve bunların gizli kalmasını istiyorsanız, Rohos Mini Drive’ı kullanarak onları bir parola ve güçlü şifreleme ile koruyabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir PC’de şifreli bir bölümle çalışmak için taşınabilir bir şifreleme aracı sunar.

Taşınabilir Rohos Disk Tarayıcı ile, Yönetici ayrıcalığı olmadan veya ek yazılım yüklemeden herhangi bir PC’de şifre korumalı bir bölümle çalışabilirsiniz.

Klasörleri ve dosyaları gösteren Windows Gezgini gibi çalışır. Bu taşınabilir yardımcı program, bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza erişiminiz olmadığında kullanışlıdır. Doğru şifreyi girerek gizli biriminize erişebilirsiniz.

On-The-Fly Yönetici ayrıcalıkları olmadan AES 256 bit anahtar uzunluğu şifreleme sunar.

Dosya Sanallaştırma- geçici verilerin dosya klasöründe, Kayıt Defteri’nde, Son Belgeler listesinde vb. Şifreli bir diskin dışına gizli verilerin sızmasını önler Güvenli sanal klavye- şifreli bir disk şifresini bir keyloggerdan korur.

02- USB Flash Security Ücretsiz (Max 4GB Sürücü) Windows

USB Flash Security Download: http://kashu-sd.co.jp/en/

surucu sifreleme USB flash security download indir program - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
Sürücü Şifreleme Programı USB Flash Security Download

Kayıp veya çalınan mobil cihazlar büyüyen bir veri güvenliği tehdididir, ancak korunuyorsa yanlış ellere düşen hassas veriler için paniklemeye gerek yok.

Kashu System Design’ın USB Flash Güvenliği devreye giriyor. Mobil cihazlar için ücretsiz bir USB güvenlik aracı.

USB Flash Security’nin kompakt, sekmeli arayüzü PC’nizde kurulu tüm disk sürücülerini gösterir, ancak yazılım yalnızca USB erişimi olan sürücülere yüklenir.

Bu basit bir düzendir: bir ekran penceresi, Operasyonlar ve Yardım için dosya menüleri, Çık ve Güncelle düğmeleri ve Install komut çubuğu var, ancak bu kadar. Bir USB flash sürücü yerleştirdik ve USB Flash Security onu hemen tanımladı.

Yazılım USB Flash Sürücüsüne yüklenmiştir, “USB Flash Güvenliği” olmadan herhangi bir bilgisayarda çalışır. AES şifrelemesi ile birlikte gelir.

03- Cryptainer LE Mobile | Ücretsiz, Windows

Cryptainer LE Mobile download: https://www.cypherix.com/mobile_usb.htm

surucu sifreleme crypetainer le download indir program - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları

Cryptainer’ın mobil özelliğini çok faydalı bulacaksınız. Cryptainer “tek başına” bir kurulum olarak doğrudan bir USB / çıkarılabilir sürücüye kurulabilir.

Bir bu Cryptainer (‘Cryptainer Mobile’) kurulumunu, Cryptainer’ı ana makineye kurmak zorunda kalmadan farklı makinelere taşıyabilir. Hassas veriler, yalnızca Cryptainer aracılığıyla erişilebilen ve doğru parola ile şifrelenmiş bir cilt dosyasında saklanabilir.

Cryptainer LE ücretsiz şifreleme yazılımı herhangi bir Windows PC’de herhangi bir veri, herhangi bir disk, sürücü, dosya, klasör şifrelemek için kapsamlı bir çözümdür.

Anında dosyaları şifrelemek ve şifresini çözmek için çok basit, kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir. Çalışma şeklinizi değiştirmeden tam gizlilik ve güvenlik sağlar.

Cryptainer LE, sabit diskinizde Windows’ta Gerçek Sürücüler olarak görünen sınırsız sayıda şifreli sürücü oluşturur. Bilgisayarınızdaki diğer normal sürücüler gibi çalışır.

Hızlı Sürücü Şifreleme- Cryptainer LE hızlıdır. Normal “Kopyala Yapıştır” işlevine kıyasla hızdaki farkı zar zor fark edeceksiniz.

Depolama Esnekliği- Cryptainer LE, çıkarılabilir medyada şifreli disk sürücüleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Bu, Zip diskleri, teyp sürücüleri, harici sürücüler (Flash Diskler, USB sürücüler, kalem sürücüler) gibi çıkarılabilir ortamlarda veri depolama ve portlama esnekliğine izin verir.

Ayrıca kullanıcıların Klasörleri, CD ROM’lardaki, DVD’lerin üzerindeki Dosyaları Korumalarını sağlar.

04- VeraCrypt Portable | Ücretsiz Windows

VeraCrypt Portable Download: https://portableapps.com/apps/security/veracrypt-portable

surucu sifreleme vera crypt portable download programı - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
Sürücü şifreleme VeraCrypt Portable Download

VeraCrypt, hem tam fiziksel sürücüleri şifrelemenizi hem de şifreli mantıksal birimleri oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir disk şifreleme aracıdır.

VeraCrypt’ın çalışması için yönetici haklarını gerektirir. VeraCrypt, TrueCrypt 7.1a tabanlı ücretsiz bir sürücü şifreleme yazılımıdır. Tam disklerin yanı sıra anında monte edilebilecek sanal birimlerin güvenli bir şekilde şifrelenmesini sağlar.

VeraCrypt, çeşitli şifreleme algoritmalarını (AES, Serpent, TwoFish), anahtar dosyaları, güvenlik belirteçleri, kısayol tuşları ve daha fazlasını destekler.

Sürücü Şifreleme Algoritmaları, VeraCrypt hacimleri, aşağıdaki algoritmalar kullanılarak şifrelenebilir:

 • AES, Kamelya (Japonya Mitsubishi Electric ve NTT Merkezli)
 • Kuznyechik (Rusya Federasyonu Ulusal Standardı)
 • Serpent
 • Twofish
 • AES-Twofish
 • AES-Twofish-Serpent
 • Serprent- AES
 • Yılanlı-Twofish-AES
 • Twofish-Serpent.

05- LaCie Private Public

LaCie Private-Public Download: https://www.lacie.com/support/software/private/

surucu sifreleme lacie private public download programi - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
LaCie Private-Public Download

LaCie Private-Public, önemli ve gizli dosyalarınızı korumanın en kolay yoludur. LaCie Private-Public, en gelişmiş şifreleme teknolojisini kullanan bağımsız bir uygulamadır. LaCie USB Key’inizde veya başka bir mobil sürücünüzde oturup, çalışması için bir bilgisayara yüklenmesi gerekmez. Bir PC veya Mac bilgisayarda evden uzakta olsanız da anahtarınızı takın, LaCie Private-Public’i başlatın ve tüm dosyalarınıza erişmek için şifrenizi girin.

Ofis belgelerinizi, kişisel fotoğraflarınızı, şifrelerinizi ve diğer gizli bilgilerinizi koruyun. Tek tıklamayla şifreleme / şifre çözme yetenekleri sayesinde LaCie Private-Public, muhtemelen bulacağınız en kolay ve en güvenli şifreleme yazılımıdır. LaCie Private-Public, herhangi bir LaCie mobil cihaza veya USB anahtarına mükemmel bir arkadaştır.

06- CipherShed| Ücretsiz Windows | macOS | Linux

CipherShed Download: https://www.ciphershed.org/

surucu sifreleme cipher sihed download programi - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
CipherShed Download

CipherShed, verilerinizi güvenli ve gizli tutmak için ücretsiz (ücretsiz ve ücretsiz konuşmada olduğu gibi) şifreleme yazılımıdır.

Üretimi durdurulan TrueCrypt Projesinin bir çatalı olarak başladı. CipherShed’in nasıl çalıştığı ve arkasındaki proje hakkında daha fazla bilgi edinin.

CipherShed çapraz platformdur; Windows, Mac OS X ve GNU / Linux için kullanılabilir. Bununla birlikte, OS X ve Linux için paketler mevcut olmasa da bu platformların kullanıcılarının CipherShed’i derlemesi gerekecektir.

07- USB Secure|USD30|Windows

USB Secure Download: https://www.newsoftwares.net/usb-secure/

surucu sifreleme usb secure download program - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
USB Secure Download
 • Parola, USB Sürücülerdeki dosya ve klasörler için güvenli, USB, SSD ve harici sürücülerinizi korur.
 • USB Secure, USB sürücülerinizi, SSD sürücülerinizi, harici sürücülerinizi ve hafıza kartlarınızı parola ile korumanızı sağlar.
 • Koruma PC’den bağımsızdır ve diğer ucunda kurulum veya idari haklar gerektirmez. Şifreyi tekrar girerek verilerinizin korumasını kaldırabilirsiniz. Windows’un tüm sürümlerinde çalışır.
 • Taşınabilir Güvenlik- SSD sürücüler, bellek çubukları ve harici sabit sürücüler gibi tüm taşınabilir sürücülerle uyumludur.
 • Tak ve Çalıştır- PC’den bağımsız, diğer ucunda kurulum gerektirmez, gerçek tak ve çalıştır koruması vardır.
 • Tek Tıkla Koruma- Tek tıklamayla, dosyalarınız ve klasörleriniz veri güvenliğindeki en son teknoloji kullanılarak kilitlenir.
 • Hırsızlığa Karşı Koruma- Birden fazla güvenlik katmanı suçluların alıcı dosyalarınıza ve klasörlerinize erişmesini önler.
 • Sanal Sürücü- Korunan dosyalarınızı ve klasörlerinizi sanal sürücü ara yüzü üzerinden güvenle görüntüleyin veya değiştirin.
 • Hızlı ve Kolay- Basit ve kullanıcı dostu ara yüz, herkesin dosya ve klasörlerini hızlı bir şekilde kilitlemesini kolaylaştırır.
 • Uyumluluk- Windows’un tüm sürümlerinde çalışır, örneğin Windows 2000 / XP / Vista / 7/8
 • Güvenilirlik- Patent bekleyen koruma yöntemleri, verilerinizin her koşulda güvenli kalmasını sağlar.

08- EncryptStick | USD13 | Windows | Mac | Linux

EncryptStick: https://www.encsecurity.com/datavault/

surucu sifreleme EncryptStick download program - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
EncryptStick download

Herkesin bilgisayarda, dizüstü bilgisayarda, flash sürücüde veya ekstra güvenlikli olması gereken başka bir taşınabilir depolama aygıtında özel bilgileri ve dosyaları vardır.

Bu dosyalar fotoğraf, video, finansal kayıtlar, bankacılık bilgileri veya diğer hassas veriler olsun, zarar, kayıp ve hatta hırsızlığa karşı savunmasızdır.

Özel bilgilerin kaybedilmesi ve kötüye kullanılması ciddi sonuçlara yol açabilir: utanç, masraf, hatta iş kaybı, özellikle önemli bilgiler yanlış ellere düştüğünde tüm olası sonuçlardır.

EncryptStick önemli bilgilerinizi hızlı, kolay ve kalıcı bir şekilde güvence altına alabilir ve gizliliğinizi koruyabilir.

Bilgisayarınızda ve Herhangi Bir USB Flash Sürücüsünde Çalışıyor- EncryptStick, PC, Mac ve Linux bilgisayarlarda ve son zamanlarda yapılan tüm USB flash sürücülerinde çalışır.

EncryptStick yazılımı hızlı ve kolay bir şekilde kurulur. Bir flash sürücüye yüklendiğinde, EncryptStick’i dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir PC veya Mac’te kullanabilirsiniz.

Özel Dosyalarınızı Şifreleyin ve Şifresini çözün- EncryptStick, flash sürücünüzü korumak istediğiniz dosyaları sakladığınız yüksek güvenlikli, özel bir kasaya dönüştürür: tüm dosya türlerinde fotoğraflar, müzik, videolar, belgeler.

Mac, PC ve Linux platformları, paylaşılan ağ sürücüleri, harici sabit sürücüler ve ek USB flash sürücüler dahil olmak üzere çoğu yazılabilir medyadaki dosyaları şifrelemek ve korumak için “kasalar” oluşturabilirsiniz.

Gelecek daha fazla medya depolama seçenekleri. EncryptStick kasaları dinamik olarak boyutlandırır, böylece her biri korumalı dosyalarınızı depolamak için yalnızca gereken alanı kaplar.

Kasa içerikleri yalnızca sizin tarafınızdan görülebilir ve EncryptStick etkin flash sürücünüz ve şifreniz olmadıkça, başkalarına gizli kalır.

Güçlü ve Hızlı Sürücü Şifreleme – EncryptStick şifreleme motoru, hızlı ve güçlü AES algoritmaları kullanır.

Kasalarınızı 128, 256 veya 512 bit AES şifreleriyle şifreleme seçeneğiniz vardır. Şifrelememiz tescilli ve devlet onaylıdır ve FIPS 140-2 ile uyumludur. Yaklaşan bir sürümde, 1024 bit şifreleme seçeneği sunulacak.

Sınırlı Giriş Girişimi – brute force ataklarını durdurun, on başarısız giriş denemesi, EncryptStick’in giriş ekranını tam bir dakika boyunca kilitler ve böylece brute force şifre parola saldırılarına karşı duyarlılığı önemli ölçüde azaltır.

09- USBCrypt | USD50 | Windows

USBCrypt Download: http://www.winability.com/usbcrypt/

surucu sifreleme usbcrypt download program - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
USBCrypt download

USBCrypt, hassas bilgilerinizi yetkisiz erişime karşı koruyan, Windows 10, 8, 7, Vista, XP için güçlü bir yazılım şifreleme aracıdır. Kötü adamları kilitler ve kişisel, iş ve finansal verilerinizi korur.

USB’nizi ve diğer çıkarılabilir ve sabit sürücüleri güçlü şifrelemeyle şifrelemek için USBCrypt kullanın. USBCrypt, dosyalarınızı korumak için mevcut en güçlü koruma olan endüstri standardı AES şifreleme algoritmasını kullanır.

1 MB’den 128 TB’a (bu, Windows’un geçerli sınırıdır), USBCrypt her boyuttaki sürücüyü şifreleyebilir. İlk şifrelemeden sonra, büyük sürücüler küçük sürücüler kadar hızlı çalışır.

Windows XP’den Windows 10’a, hem 32 hem de 64 bit, en son hizmet paketleri ve düzeltmelerle birlikte, tümü USBCrypt tarafından desteklenir.

USBCrypt, endüstri standardı AES şifrelemesini kullanır; bu, herhangi birinin doğru şifreyi bilmeden dosyalarınıza ulaşmasını imkânsız kılar. Şu anda dünyada AES şifrelemesini kırabilecek teknolojiler bulunmamaktadır.

10- USB Locker | USD20 | Windows

USB Locker: http://www.softwaresorbit.com/usb-locker/

usb locker download - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
usb locker download

USB Locker, flash sürücüler, bellek kartları ve harici sürücüler dahil olmak üzere her türlü USB sürücüsü için güçlü bir taşınabilir sürücü koruma uygulamasıdır.

USB Locker, Mac, Windows ve Linux dahil olmak üzere birden fazla platformda benzersiz koruma sunar.

Tamamen akılda kalan bir USB Locker verilerimize yetkisiz erişime karşı sağlam bir koruma sağlar ve verilerinizin yanlış kullanılmasını önler.

11- Kruptos 2 Go|USD20|Windows

Kruptos 2 Go: http://www.kruptos2.com/kruptos2go.html

kruptos 2 go download - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
kruptos 2 go download

USB sürücüler, verileri bir bilgisayardan diğerine taşımanın en yaygın yoludur. Küçük, taşınabilir ve çoğu zaman milyonlarca dolar değerinde olabilecek çok hassas veriler içeriyor olabilir. USB sürücüler güvenlik riski taşır ve kolayca kaybolabilir, çalınabilir.

Kruptos 2 Go, USB Sürücünüz için gizliliğinizi ve önemli verilerinizi veri hırsızlığı, veri kaybı veya sızıntılardan koruyan bir parola koruma aracıdır.

Dosyalarınızı ve klasörlerinizi Kruptos 2 Go’nun şifreli ‘Vault’una sürükleyip bırakmanız yeterlidir; bunlar, önemli verilerinizin değiştirilmesini, okunmasını ve hatta doğru şifre olmadan erişilmesini önleyen şifre korumasıdır.

12- GiliSoft USB Encryption|USD50|Windows

GiliSoft USB Encryption: http://gilisoft.com/product-usb-stick-encryption.htm

Günümüzün USB flash diskleri, paylaşım, taşıma ve hatta yedekleme için çok verimli ve mükemmel bir çözüm dosyasıdır.

Ancak USB Flash Sürücü boyut olarak küçük olacak şekilde tasarlanmıştır, fakat çalınması kolaydır. GiliSoft USB Şifreleme, USB flash sürücüyü şifrelemenize olanak sağlar, tüm bu problemler kolaylıkla çözülebilir.

GiliSoft USB Şifreleme, taşınabilir depolama aygıtını (harici sürücü) şifrelemeyi destekleyen ve harici sürücüyü şifrelemeden sonra iki parçaya bölen kapsamlı ve kullanımı kolay bir çözümdür.

Güvenli alan ve ortak alan. Düzenli bir USB flash sürücüyü bir dakikadan daha az bir sürede güvenli bir sürücüye dönüştürür, korunan alandaki (Güvenli alan) veriler, 256 bit AES anında şifreleme ile şifrelenir.

13- USB Security|USD35|Windows

USB Security Download: http://www.kakasoft.com/usb-security/

USB Security download - Ücretsiz HDD USB Flash Sürücü Şifreleme Araçları
USB Security download

Kakasoft USB Security, USB sürücülerdeki hassas bilgilerinizi en güçlü şifreleme tekniği ile korur.

Bu USB disk güvenlik programı, USB flash sürücülerinizdeki gizli verilerinizin kapsamlı veri güvenliğini sağlar ve harika şifreleme ve gelişmiş şifreleme yönteminin benimsenmesi ile onları yetkisiz erişime karşı korur.

Hassas ve değerli veri acil korumaya ihtiyaç duyar. Zengin özellikli USB Güvenliği ile harici sürücüyü bir bütün olarak koruyabilirsiniz.

 • Windows sistemdeki
 • USB flash
 • HDD sabit
 • Micro SD
 • Bellek çubuğu

bellek kartını ve diğer tüm taşınabilir depolama aygıtlarını koruyan şifrelemeyi destekler.

USB diskini kaybetmiş olsanız bile, herhangi bir değerli bilginin sızıntısı veya ihlali konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu