Ücretsiz Free Tema Arşivi

Metronic Admin Panel Theme HTML Dashboard Template

Metronic Admin Panel Theme HTML Dashboard Template! Yeni Nesil Uygulamalar İçin En İyi Önyükleme ve Açısal 7 Yönetici Teması

HTML Admin Panel Theme / Teması nedir?

Metronic Admin Panel Theme HTML Dashboard Template
Metronic Admin Panel Theme HTML Dashboard Template

Bir yönetici teması, bir web uygulamasının yönetici tarafı ve kullanıcı arayüzü oluşturmak için kullanılan bir HTML, CSS, JavaScript şablonudur. Genellikle, yönetim panelinizi oluştururken kullanabileceğiniz tasarımlar için HTML, CSS kodunu içerirler.

Metronic, Twitter Bootstrap 3.3.7 ve AngularJS 1.5 çerçeveleriyle çalışan duyarlı ve çok amaçlı bir admin panel theme temasıdır. Metronic her türlü web uygulaması için kullanılabilir: özel yönetici panelleri, yönetici gösterge panoları, e-Ticaret arka uçları, CMS, CRM, SAAS. Metronic şık, temiz ve sezgisel bir metroya ve düz dengelenmiş tasarıma sahiptir, bu da bir sonraki projenizin harika ve kullanıcı dostu görünmesini sağlar.

Projelerinizde yönetici temalarını kullanmak, ön uç şablonlarını sıfırdan tasarlamanız ve kodlamanız gerekmediğinden ve uygulamanızı kısa sürede çalıştırabilmeniz için size zaman ve para kazandırır.

Metronic’i kullanmak için minimum gereksinimler nelerdir?

Metronic, HTML, SASS, jQuery, Bootstrap 4 ve Angular 7 ile oluşturulmuş ve kullanılan sunucu tarafı dilleri ve teknolojilerine bakılmaksızın herhangi bir web uygulaması oluşturmak için kullanılabilir. Metronic derleme görevlerini çalıştırmak için, nodejs, npm, bower, angular-cli ve diğerlerini kurmanız gerekir.

Neden diğer demolar varsayılan demo gibi tema özelliklerini içermiyor?

Metronic’in özellikleri tüm demolar için dünya çapında mevcuttur. Varsayılan olarak, diğer demolar özel mizanpajlarını ve tasarım düzeyi özelliklerini gösterir ve varsayılan demoya başvurabilir ve içerik alanındaki herhangi bir kodu herhangi bir demoda yeniden kullanabilirsiniz.

Feragatname: Tüm içeriği yalnızca ticari kullanım amaçlı değil test amaçlı yayınlıyoruz, bu nedenle paranız varsa, orijinal geliştiricinin web sitesinden ihtiyaç duyulan eklenti / temayı vb. Satın almanızı şiddetle öneririz. Herhangi bir tema veya eklenti kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır! Dosyaları yalnızca test amacıyla profesyonel temalar, premium eklentiler ve diğer php komut dosyaları sunan GPL Lisansı (GNU Genel Kamu Lisansı) şartları altında paylaşıyoruz.

[quote]”Disclaimer: We publish all content only for testing purpose not for commercial use, so if you have money then we strongly recommend you to buy the require plugin/theme etc from original developer’s website. Use any theme OR plugin on your own risk! We only share files under the terms of GPL Licence (GNU General Public License) that provides professional themes, premium plugins & other php scripts for testing purpose only.”[/quote] [quote]Theme For Demo / Temanın Demosu İçin Tıklayın[/quote]

Tema Download Adresleri / Theme Download

Not: Zippyshare‘ı kullanarak indirmenizi / download etmenizi Tavsiye ederim, Bekleme Yapmıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu