HTML Template Tema Ücretsiz

Azir Consulting Finance HTML5 Tema Şirket Teması Ücretsiz indir

Azir HTML5 tema : İşletme, Kurumsal, Danışmanlık, Finans, Kurum, Kuruluş, Topluluk, Şirket Profili için kolayca web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan Çarpıcı bir UI Tasarım Setidir.

Azir Consulting Finance HTML5 Tema Özellikleri

azir html5 tema template sirket temasi - Azir Consulting Finance HTML5 Tema Şirket Teması Ücretsiz indir
Azir Consulting Finance HTML5 Tema Şirket teması

Azir Business Sketch HTML 5 tema, yaratıcı, modern, zarif ve temiz konseptlerle birlikte gelir. Zaman kazanmak ve şablonu profesyonel bir web sitesi tasarımına başlamak için kullanabilirsiniz. Her

öğe ve bileşen HTML5 Şablonunda Taslak Sembolleri, İç İçe Semboller, İyi organize edilmiş katmanlar ve gruplar gibi akıllı yöntemlerle özenle el işçiliğinde üretilir.

Düzenlerde her şeyi özelleştirmek için süper kolay, kendi tasarımınızı oluşturmak için unsurları ve bileşenleri Business HTML5 Template ile karıştırmakta özgür olacaksınız. Bu, bir sonraki projeleriniz için akıllıca bir seçim olacaktır.

Bootstrap 1170px ızgara sistemi, HTML5 ve CSS3 tabanlı Ogami ve HTML ve CSS dosyalarının her bir bloğunu özelleştirmek çok kolaydır, bu şablonu gereksinimlerinize göre özelleştirmenize yardımcı olacak

Azir HTML5 Tema da Kullanılan Teknolojiler

05 Ana Sayfa 10’dan fazla Demo, HTML Sayfası, Temiz ve Basit Tasarım HTML5 & CSS3 diline Tamamen Duyarlı Tasarım, Çalışma İletişim Formu Tüm dosyalar iyi yorumlanmıştır Crossbrowser IE11 +, Firefox, Safari, Opera, Chrome Kapsamlı Belgeler ile Uyumlu

Azir HTML5 Temada Kullanılan yazı tipleri

  • Noto Sans
  • Font Awesome
  • Elegent icon
  • Themify icon

Herhangi bir sorunuz varsa veya kişiselleştirmeye ihtiyacınız varsa, lütfen e-posta yoluyla veya profil sayfasından tasarımcıya ulaşabilirsiniz. Destek alabilmek için full sürümü satın almanız gerekecek. Satın aldığınız takdirde! E-posta – tuanna.design@gmail.com Adresinden Tasarımcı İle İletişime geçebilirsiniz.

HTML veya düz metin girilebilir, emoji yok bu alan arama için kullanılır, bu yüzden lütfen açıklayıcı olun! Harici görüntülere bağlanıyorsanız, lütfen sayfa yükleme hızına dikkat edin: az kullanın, sıkıştırın ve hızlı bir sunucuda veya CDN’de barındırın.

Not: Tüm resimler yalnızca ön izleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil DEĞİLDİR.

ucretsiz free theme tema onizleme review - Azir Consulting Finance HTML5 Tema Şirket Teması Ücretsiz indir
Azir Consulting Finance HTML5 Tema Download Ücretsiz İndir Review

Demo:  https://themeforest.net/item/azir-consulting-finance-html5-template/24624385

ucretsiz theme tema download indir - Azir Consulting Finance HTML5 Tema Şirket Teması Ücretsiz indir
Azir Consulting Finance HTML5 Tema Download Ücretsiz İndir

Feragatname: Tüm içeriği yalnızca ticari kullanım amaçlı değil test amaçlı yayınlıyoruz, bu nedenle paranız varsa, orijinal geliştiricinin web sitesinden ihtiyaç duyulan eklenti / temayı vb. Satın almanızı şiddetle öneririz. Herhangi bir tema veya eklenti kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır! Dosyaları yalnızca test amacıyla profesyonel temalar, premium eklentiler ve diğer php komut dosyaları sunan GPL Lisansı (GNU Genel Kamu Lisansı) şartları altında paylaşıyoruz.

Disclaimer: We publish all content only for testing purpose not for commercial use, so if you have money then we strongly recommend you to buy the require plugin/theme etc from original developer’s website. Use any theme OR plugin on your own risk! We only share files under the terms of GPL Licence (GNU General Public License) that provides professional themes, premium plugins & other php scripts for testing purpose only.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu