Teknoloji

Ev İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Ev İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi? Kişisel verilerinizi bugün %100 güvende tutmak çok zor. Yahoo gibi büyük şirketler bile milyonlarca kullanıcıyı etkileyen büyük veri kayıpları yaşayabiliyorlar.

en iyi antivirus programi avast full ucretsiz surum - Ev İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Özel bir vatandaş veya küçük bir işletme, siber güvenlik ihlalinin gerçekleşmesini nasıl önleyebilir? En iyi şey, ideal ve otomatik olarak güncellenen bir Premium Antivirüs programı kullanmak olmalıdır.

Modern antivirüs programı ve araçları, rootkit, Trojan, adware, spyware ve ransomware gibi çeşitli tehditleri ele almak için yapılmıştır. Seçilebilecek birçok program var, ama hangisine yatırım yapacağınızı nasıl bileceksiniz?

Her ne kadar Windows 10 kendi antivirüs ve savunma araçlarına sahip olsa da birçok kullanıcı bunun yeterli olduğuna inanmıyor ve en iyi antivirüs programı arayışına giriyor. Ayrıca, bugün herkes Windows 10 kullanmıyor. MAC işletim sistemine ve akıllı telefonlar ne olacak? Hangi siber güvenlik yazılımı şirketi Android ve IOS için koruma sağlıyor?

Bunlar, en yüksek puan alan Avast antivirüs özellikleri ve ek ücretle sahip olabileceklerinizdir:

  • Mükemmel kötü amaçlı yazılım algılama yetenekleri
  • Kolay konfigürasyon ve sezgisel gezinme
  • Web ve E-posta koruması
  • Çok platformlu ve çok cihazlı lisanslama seçenekleri
  • Yönlendirici ve ağ koruması
  • Şüpheli dosyaların otomatik analizi
  • “Akıllı Tarama” modu

Ürün için destek ve sorun giderme sunan bir çözüm kullanmak çok önemlidir. Aynı zamanda kullanımı kolaydır, ne zaman 7/24 hizmet vermeniz gerektiğini ne zaman teknik desteğe ihtiyaç duyacağınızı asla bilemezsiniz.

Herhangi bir virüsten koruma programı kurmadan önce, bilgisayarınızın / aygıtınız ve işletim sisteminizle uyumlu olduğundan emin olmak için sistem gereksinimlerine bakın. Arka planda düzgün çalışması gerekir ve aktif uygulamaları etkilememelidir.

“Oyun” veya “Film” modu bildirimleri beklemeye aldığından ve tam ekran deneyiminizin engellenmemesi için kullanışlı bir özelliktir.

Yüksek hızlı bir antivirüs “tadı” nasıl elde edilir

Yüksek kaliteli bir virüsten koruma yazılımı ücretsiz deneme veya temel yazılım sürümü sunar. Hiçbir zaman derhal bir şey ödemek zorunda değilsin. Ancak, temel bir virüsten koruma programı, özellikle de bir iş veya ev ofisi işletiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm korumayı sağlamayabilir. Siber suçlular her zaman daha sofistike hale geliyor, bu yüzden tüm yeni tehditlere ayak uydurabilecek en iyi antivirüs korumasına ihtiyacınız olacak.

Şimdi ne arayacağınızı bildiğinize göre, birçok uzman tarafından önerilen en iyi antivirüs nedir?

Avast (Kendim de kullandığım için gönül rahatlığı ile söylüyorum), İnternet güvenliği endüstrisinde oldukça nitelikli bir isimdir.

Avast Antivirus yazılımı, temel ücretsiz sürümü ve Pro sürümü olarak mevcuttur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli abonelik seçenekleri vardır. Hangi güvenlik türüne ihtiyacınız olursa olsun, bu gereksinimleri karşılayan bir Avast antivirüs çözümüne güvenebilirsiniz.

Unutmadan söylemem gerekiyor. Hiçbir virüs programını crack yaparak kullanmayın, siz her ne kadar full olduğunu zannetseniz de arka planda yazılım onun full olmadığını bilecektir. En kötü ihtimalle avast’ın ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. Hiç yoktan iyidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu