full screen background image
Search
Monday 19 November 2018
 • :
 • :

İnternetten Para Kazan Yandex Toloka Nedir

Yandex Toloka Nedir ? Yandex Toloka İle Nasıl Para Kazanılır ?

Merhaba arkadaşlar. Normalde ben internetten para kazanma muhabbetlerine hiç girmem ama baktım büyük bir şirket sonuçta dedim deneyeyim. İşin özüne bakmak gerekirse Hem interneti küfür, porno gibi pisliklerden temizliyorsunuz hem boş vaktinizi değerlendiriyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz. Günde 10 dolar kazansanız fenamı olur.

DETAYLAR İÇİN VİDEOYU İZLEYİN LÜTFEN…avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


9 thoughts on “İnternetten Para Kazan Yandex Toloka Nedir

 1. avatarahmet

  yaptığınız görev çok uğraştırıp az kazandıran bir görev Daha faydalı işler elde etmek istiyorsanız mutlaka Detaylı uygunluk değerlendirmesi görevi geldiğinde Eğitimini çok ince detay yaparak ilerlemeniz. Aktif olarak toloka kullanıcısıyım(çalışanı diyelim artık günde 8saat çalışır gibi toloka başındayım öğrenci olduğumdan mütevellit) ve çok güzel bir ivme yakaladım. sistemin çok para kazanınca beni atıp atmayacağını veya puanlarımı sıfırlayıp sıfırlamayacagı konusunda tabikii şüphelerim var ama 7gündür kullanıyorum gayet güzel para kazanıyorum. Size de tavsiyem detaylı uygunluk görevleridir . Eğitim puanım 86 görev beceri puanım suanda 75 gelen görev 0,15$ lık arada beceri puanım 60lara düşüyor o zaman da 0,11$ lık görev geliyor ortalama 3-5dk da 1 görevi tamamlıyorum 8 saat içinde 1 saat kendime mola veriyorum ve günlük kazandığım miktar yaklaşık olarak 15$ (- +) umarım sizin içinde faydalı bir yorum olur.

  Reply
  1. avatarwebledim Post author

   kTeşekkürler Ahmet Kesinlikle Faydalı Bir yorum oldu ama detaylı uygunluk görevlerindeki eğitimler çok zorluyor insanı 65 i ben bir kaç deneme sonra alabildim ancak 🙂 Senin açıklamandan anladığım kadarıyla görevleri yaptıkça daha fazla para veren görevler mi açılıyor yoksa bu görevlere mi daha fazla para veriyorlar ?

   Reply
   1. avatarAhmet

    Aynı görevler verdiği miktar artıyo sordugu sorular biraz zorlaşıyor çelişkili ince ayrıntı oluyor . Ve şuan bende olan detaylı uygunluk görevleri 5gündür hiç kesilmedi her zaman sayfamda istediğim zaman girip doldurabiliyorum günde ortalama 100/200 görev yapabiliyorum . Dediğim gibi detaylı uygunluk sistemin baştacı gelir kaynağı 🙂

    Reply
     1. avatarAhmet

      Umarım faydalı olur ve okurlar toloka ayriyeten şartları yerine getirenlere ay sonunda 6$ bonus veriyor , detaylık uygunluk görevlerinde ilk 3 e girene 5$,1$,,1$ bonuslar veriyor. örneğin bu hafta 1.sıraya 1638 görev yapan 86 puanlı biri girmiş 1638 x 0,15$ = 245,7 $ + 5$ 250$ para kazanmış yani 2haftalık bir süreç bu vakti olan için büyük gelir kaynağı bile olabiliyor galiba :))

     2. avatarwebledim Post author

      Aynen kardeşim bence güzel bir uygulama. vaktim olsa yapardım ama vaktim yok maalesef. ayrıca detaylı uygunluk görevinden sanırım sepğetlenmişim artık gelmiyor bana aslında görevleri yapıyordum 2 görev onaylanmamış baktım ondan sonra gelmedi

     3. avatarAhmet

      Havuzda senin puanın için görev kalmamıştır . Akşam saatlerinde kontrol etmeni tavsiye ederim ilk başlarda öyle havuzundan çekiliyor daha sonra tekrar koyuluyor .

    1. avatarBlue moon

     Dostum bir soru soracağım sana. Detaylı uygunluk değerlendirmesinde 0.11 ücret ile yaklaşık 150 görev yaptım ama ücret 0.06 ya düştü bu normal mi, iptal edilen görev de en baştaki gibi duruyor yani iptal edilen de yok.

     Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes