full screen background image
Search
Monday 10 December 2018
  • :
  • :

Wordpreste Resimleriniz Popup açılsın

wp funcyBox

WordPress tutkunları için güzel bir eklenti ile karşınızdayım. wp siteleriniz de makale yazıyorsunuz ama makaleniz sadece yazı ile olunca okuyucularınız tarafından sıkıcı olabilir, bu sıkıcılığı ortadan kaldırmak için yazacağınız makaleyi konuya uygun resimlerle süsleyebilirsiniz.  Wordpress’in default yazılımında ekleyeceğiniz herhangi bir resim tıklandığında normal beyaz bir explorer sayfasında açılırken, aşağıda size anlatacağım eklentiyle güzel bir jquery popup efectiyle açılacak ve böylece ziyaretçilerinizi resmin büyük halini görürken sayfanız dan da kopmamış olacak.

Eklentiyi yüklediğinizi farz ederek ayarla kısmına bir göz atalım.

easy-fancybox-birwebdesign

wp easy fancybox eklentisi

Eklentiler bölümünde Easy FuncyBox eklentisini görebiliyorsunuz yukarıdaki resimde olduğu gibi. Bu arada Yukarıdaki resim eklentinin etkinleştirilmiş halidir. Eklenti isminin altında ayarlar yazısını görüyorsunuz. Eklentinin Türkçe dil desteği olduğu için ayarların geneli Türkçe ve zaten hazır ayalarıyla kullanmış olsanız da emin olun hiçbir sorun çıkarmadan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes