full screen background image
Search
Monday 10 December 2018
  • :
  • :

PES 2015 Oyun İncelemesi – Torrent Download

pes-2015-torrent-download

Oyun İncelemesi : 

Pes ve Fifa Oyunları arasındaki rekabet 2015 serilerinde de kendini göstermiş durumda. Bir çok Pes hayranı 2015 sürümünün Fifa nın karşısına daha sağlam bir grafik motoru ve içerikle çıkacağını düşündü ve bu düşüncelerinde görünen o ki geri adım atmayacaklar. bir çok yerli ve yabancı oyun inceleme platformunda pes 2015 in eski versiyonlarına göre daha sağlam bir başlangıç yaptığı yönünde.

Pes 2015 Yenilikler

Yeni oyunda ilk karşılaşılan yenilik menüler sanırım. eskisine nazaran daha kullanışlı ve menüde gezinirken oyun modlarına erişmek daha da kolaylaştırılmış kısacası iç içe karmaşık menü yapısı yerine, kullanıcıyı uğraştırmayan ve oyundan soğutmayan bir sisteme gidilmiş gibi görünüyor.

önceki pes serilerinde bulnan Master League yerini My Club’a bırakmış daha doğrusu Master League’i geliştirip MyClub haline getirmişler ve Fifa da bulunan Ultimate Team le hemen hemen benzerlik gösteriyor denilebilir fakat MyClub Ultimate team’a göre oyuncu alımlarında daha gerçekçi yapılmış Kart sistemi yerine temsilci aracılığı ile oyuncu alıp takımu kurabiliyorsunuz.

lisans sorununu aşamayan Pes2015 yine bu serisinde de aynı sorunla kullanıcısının karşısına çıkmış. bir çok lig ve takımın lisansı yok ve yine bir çok takım sallamasyon adlarla oluşturulmuş olarak görülüyor.

yine oyundaki şut sisteminin ve kalecilerin geliştirikdiği söylenmesine rağmen kullanıcının umduğu gibi olmadığı da yapılan yorumlarla görülüyor.

buradan ne kadar anlatırsak anlatalım oynayıp görmek lazım …

İndirme : Torrent

Dosya : ISO

Platform : PC

Sürüm : Reloaded

Boyut: 5.97 GB

Yama : Türkiye Süper Lig Yaması için TIKLAYIN

Yama : HD grafik Yaması için TIKLAYIN

TORRENT DOWNLOAD


avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Yorumlanan Konu “PES 2015 Oyun İncelemesi – Torrent Download

  1. avatarAdnan Solar

    Beklediğim gibi bir oyun olmamamış.Bir türlü istediğim gibi bir oyun yapamadılar ya hep bir saçmalık çıkıyor oyunda.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes