full screen background image
Search
Sunday 9 December 2018
  • :
  • :

Kolunuz Telefonunuz Olacak !!! Cicret

cicret-kola-yansiyan-telefon

 

Evet yanlış duymadınız, telefonunuzu artık kolunuzda kullanabileceksiniz. Yukardaki resimde gördüğünüz turuncu bileklik sayesinde telefonum düştü kırıldı, ekranı çizildi, koyacak yer bulamıyorum derdinden kurtulacaksınız.

Bu sihirli buluş Paris merkezli bir firma tarafından icad edilmiş ve videoda da izleyeceğiniz üzere telefon sorunlarını büyük ölçüde ortadan kaldıracağa benziyor ve herşeyden öte baya da havalı görünüyor 🙂

Cicret firması sihirli bileklikle ilgili detaylı bir açıklama yapmamış araştırdığım kadarıyla ama zaten videoda gerekenleri göreceksiniz.

Sihirli bileklik sayesinde kolunuza yansıyan telefon ekranınızla, tıpkı elinizde akıllı telefonunuz varmış gibi istediğiniz herşeyi yapabiliyorsunuz. oyun oynayabiliyor, mesaj gönderebiliyor, arama yapabiliyorsunuz kısacası telefonda yapabildiğiniz herşey mümkün,

Bileklikte sanırım bir de kamera mevcut sensör harici kamera koyduklarına göre resimde çekebiliyoruz 🙂

ayrıca bileklikte bluetooth ile şarj olabilen birde batarya mevcut.

Aşağıdaki resimde daha detaylı görebilirsiniz bilekliğin içeriğini.

cicret-sihirli-bileklik

 

Şimdide Videomuz aracılığı ile bilekliğimizin neler yapabildiğini görelim.avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes