full screen background image
Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

HTML5 – CSS3 Navigation & Animation Menu Examples / Menü Örnekleri

Navigasyon Arama Özellikli Animasyonlu Vertical Menü / Vertical navigation filter with JQuery CSS3 Jquery

Navigasyon Arama Özellikli Animasyonlu Vertical Menü

Vertical Animasyonlu Menü örneğimizde Bir adet arama textbox’ı mevcut ve bu textbox ile menü içerisindeki başlıkları daha siz harfleri yazarken getirmeye başlıyor. Ayrıca Tıklama animasyonu da güzel ve hoşuma gitmedi değil. Paylaşmak istedim. Keyifle Kullanın…

birweb-onizle-icon
birweb-download-icon

 

 

 


CSS3 – Jquery Tooltip Efectli Animasyonlu Sosyal Medya Menü – Buton

CSS3 ve jquery ile yapılmış ve üzerine gelince açıklama şeklinde animasyonlu çıkan tooltip ile de zenginleştirilmiş bu sosyal medya butonlarını dilerdiğiniz gibi özelleştirebilir hatta menü olarak bile kullanabilirsiniz.

birweb-onizle-icon
birweb-download-icon

 

 

 


CSS3 – Jquery Animasyonlu Menü – Buton / Wheel Menu

Yine CSS3 ve jquery ile yapılmış Bu buton / menü örneğimizde ilk etapta görünen yuvarlak butona tıklıyoruz ve etrafında bir gezegenin uyduları gibi bir sürü yuvarlak şekilde butonlar sıralanıyor. bu butonları dilediğiniz gibi özelleştirebilme imkanına sahipsiniz.

 

 

 


CSS3 – Jquery Animasyonlu Slider Menü / Very lighter jQuery Sliding Menu

CSS3 ve jquery ile yapılmış bu vertical menü demomuz da ise tıkladığınızda alt menüler horizontal bir şekilde soldan sağa doğru gelerek önceki ana kısımları animasyonlu bir şekilde sürüklüyor. Gayet başarılı bir menü örneği olmuş diyeiblirim.

 

 

 


CSS3 – Jquery Animasyonlu list Menü / DirectoryTree create tree menu from ul list

Ul li Şeklinde sıraladığımız listeleri bilirsiniz. Bu menümüz de bu şekilde tasarlanmış ama jquery ile güçlendirilerek, Tıklanıldığında link ağacı gibi açılır kapanır şeklinde olmuş ve kullanılabilir bir yapıda bence.

 

 

 


CSS3 – Jquery Vertical Açılır Menü / Amazon Side Bar Menu with jquery

Web sitelerimize sol kısımda kategori tarzı menüler yerleştiririz işte bu da onlardan ve üzerine geldiğinizde sağ tarafa doğru animasyonlubir şekilde alt menüler geliyor, Kendinize göre özelleştirip kullanabilirsiniz.

 

 

 


CSS3 – Jquery Vertical Animasyonlu Açılır Menü / app look sliding menus with jQuery

Web siteniz küçük bir bölüm var bu bölüm tıpkı iframe gibi kendi başına bir cumhuriyet işte bu bölümü menü olarak kullanıyorsunuz ve içeriklerinizde yine bu bölümde çıkıyor ama animasyonlu ve hem jquery nin hemde css in katkılarıyla farklı bir çalışma olmuş ben beğendim.avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes