full screen background image
Search
Saturday 16 December 2017
  • :
  • :

Game Of Thrones Devini Kaybetti Neil Fingleton Hayata Veda Etti

Game Of Thrones Dizisinde Mag the Mighty adındaki devi canlandıran ünlü oyuncu Neil Kingleton Kalp Yetmezliği Sebebi İle Hayata Veda Etti.Amerika da basketbol da oynamış olan oyuncu 2.33 metre boyu ile İngiltere de en uzun adam olarak ta biliniyordu.

Basketbol Eğitimini Kuzey California Üniversitesi ve Holy Cross (Kutsal Haç) da alan ünlü yıldız. İngiltere, Çin, İspanya ve yunanistan gibi ülkeler de de kariyerin de oyuncu olarak yer almıştı.
Basketbol Kariyerini sona erdirmesinin ardından Dizilerde rol almaya başlayan Yıldız, Doctor Who Dizisinde The Fisher King adlı Kötü adamı canlandırmıştır.

Neil Fingleton un rol aldığı diğer diziler ise: Jupiter ascending, X-Men ( first class ve Avengers Bölümlerinde), 47 Ronin Filminde ve Age of Ultran Filminde Rol almıştı.
BBC den son dakika olarak geçen ölüm haberinde Oyuncunun kariyer geçmişi de anlatılırken son fotoğraflarına da yer verildi.
Ayrıca Game Of Thrones Yapımcısı Broadcaster Jeremy de Twitter üzerinden Bir Mesaj Yayınladı: “How early, how sad: “Game of Thrones star and UK’s tallest man Neil Fingleton dies aged 36.”
Mesaj da: “Ne kadar erken, ne kadar üzücü: “Taht oyunları yıldızı ve İNGİLTERE’NİN en uzun adamı Neil Fingleton 36 yaşında öldü”
Diyerek Üzüntüsünü Dile Getirdi.

 avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes