full screen background image
Search
Sunday 9 December 2018
  • :
  • :

Chrome da Kayıtlı web şifrelerini görme

Chrome dan mail adresinize girdiniz ya da sürekli takıldığınız bir foruma ya da bir oyun sitesine ve girdiğiniz siteye üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra chrome’un şifreyi kaydetmesine izin verdiniz. Ama aradan uzun zaman geçti ve başka bir browserdan ya da telefondan giriş yapmanız gerekti ve şifreyi unuttunuz, Telaş yapmayın Chrome şifrelerinizi kayıt altına alıyor ve sizin için saklıyor… Aşağıdaki adımları izleyerek şifreinizi görebilirsiniz.

1. Adım : öncelikle Chrome tarayıcınızdan sağ üstteki kapatma işaretinin altında alt alta 4 adet kalın çizgi göreceksiniz oraya tıklayın açılan kısımda ayarlara tıklayın.

chrome-da-kayitli-sifre-gorme-1

2. Adım: Ayarlara girdikten sonra açılan kısımda “Gelişmiş ayarları göster” bağlantısına tıklayın ve aşağı doğru sayfanın açıldığını göreceksiniz.

chrome-da-kayitli-sifre-gorme-2

 

3. Adım: Açılan kısımda “Şifreler ve Formlar” Başlığı altında “Şifreleri yönet” bağlantısını göreceksiniz, Bağlantıya tıklayın.

chrome-da-kayitli-sifre-gorme-3

 

4. Adım: Şifreleri yönet bağlantısına tıkladığınızda açılan poup sayfada üye giriş bilgilerinizin kaydedildiği sayfaları göreceksiniz. şifresini unuttuğunuz sayfayı pencerede bulun ve karşısındaki şifre alanında şifrenizi “ŞİFREYİ GÖSTER” butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

chrome-da-kayitli-sifre-gorme-4

 avatar

Yazar; 15 yıllık web & grafik tecrübesiyle çeşitli bakanlıkların web projelerinin yanı sıra, ünlü giyim firmalarının da (crispino, formenti, MXC Sports ... v.s ) web tasarım ve yazılımları ile birlikte 1000'i aşkın referans ile, Müşteri memnuniyetine devam ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Magento Themes